Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD ve Kanadalı Müslüman kanaat önderlerini, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul etti.

KABUL BASINA KAPALI GERÇEKLEŞTİ

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki kabul, basına kapalı gerçekleştirildi. Kabulde, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Efkan Ala, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş ile Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın da yer aldı.

Erdoğan'dan 'terörle mücadele' mesajı: Hainlere cevabını yeni operasyonlarla vereceğiz Erdoğan'dan 'terörle mücadele' mesajı: Hainlere cevabını yeni operasyonlarla vereceğiz Irak'ın kuzeyinde devam eden Pençe-Kilit Operasyonu'nda şehit olan 5 askere Allah'tan rahmet dileyen Erdoğan, askerlerin kanlarının yerde kalmayacağını belirterek, yeni operasyonların başlatılacağını duyurdu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın avukatından manidar cevap: O vakıfların parasını Kılıçdaroğlu ödüyor Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın avukatından manidar cevap: O vakıfların parasını Kılıçdaroğlu ödüyor CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun dün iki vakfa yönelik yaptığı açıklamalara AK Parti cephesinden peş peşe sert eleştiriler gelmişti. 'Mesnetsiz' olarak değerlendirilen açıklamaların ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın avukatı, Kılıçdaroğlu'nun, iki vakfa yönelik iddialarına ilişkin yasal yollara başvurulacağını açıkladı. Öte yandan şu ana kadar kesinleşen davalar nedeniyle Kılıçdaroğlu'ndan alınan tazminat bedellerinin de 'hedef alınan' vakıflara bağışlandığı öğrenildi.

Erdoğan'ın sözleri sonrası Yunanistan'da soğuk duş! 'Gergin bir yaz yaşanabilir' Erdoğan'ın sözleri sonrası Yunanistan'da soğuk duş! 'Gergin bir yaz yaşanabilir' Yunanistan Başbakanı Miçotakis'in ABD Senatosu'nda yaptığı "Türkiye'ye F-16 verilmesin" çağrısına, çok sert tepki veren Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "Bundan sonra benim için Miçotakis diye birisi yok." çıkışının gelmesi, Atina'da adeta bomba etkisi oluşturdu. Öyle ki; Yunan basınındaki haberlerde 'Bundan sonra ne olacak endişesi' görülürken, Ege'de, Doğu Akdeniz'de ve Kıbrıs'ta gergin bir yaz yaşanabileceği iddiası gündeme oturdu.