Denizli Pamukkale Üniversitesi Hastanesi silahlı çatışma SON DAKİKA! 2’si ağır 7 kişi yaralandı

Düzenleyen: / Kaynak: Türkiye Gazetesi
- Güncelleme:

Gündem Haberleri  / Türkiye Gazetesi

Denizli Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’nden kim, neden silahlı saldırı yaptı? | Denizli’nin Pamukkale ilçesinde bir Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’nin bahçesinde bulunan kafeterya önünde yaşanan silahlı saldırıda ilk belirlemelere göre 2’si ağır 7 kişi yaralandı. Peki kim, niye silahlı saldırı yaptı? Ölü ve yaralı var mı, yaralıların sağlık durumu merak ediliyor. İşte Denizli Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’nde yaşanan silahlı saldırı ile ilgili detaylar…

Denizli Pamukkale Üniversitesi Hastanesi silahlı çatışma! Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’nin bahçesinde bulunan kafeterya önünde yaşanan silahlı saldırıda ilk belirlemelere göre 2’si ağır 7 kişi yaralandı. Peki kim, niye silahlı saldırı yaptı? Ölü ve yaralı var mı, yaralıların sağlık durumu merak ediliyor. İşte Denizli Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’nde yaşanan silahlı saldırı ile ilgili detaylar haberimizde…

DENİZLİ PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ BAHÇESİNDE SİLAHLI SALDIRI

Olay, Pamukkale ilçesi Kınıklı Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre; saat 16.00 sıralarında hastane bahçesinde bulunan kafeterya gelen 2 şüpheli, silahla aralarında husumet bulunduğu iddia edilen bir kişiye rastgele ateş açtı. Saldırıda kullanılan tüfeklerden çıkan saçmalar, saldırıya uğrayan kişi haricinde orada bulunan ve kafeteryanın içerisinde oturan 6 kişiye daha isabet etti.

Saldırıda yaralanan 7 kişi, sağlık personelleri ve güvenlik görevlileri tarafından kafeteryanın yanındaki acil servise taşındı. Tedavilerine başlanılan yaralılardan 2’sinin durumunun ağır olduğu, hayati tehlikesi bulunan bir kişinin acil ameliyata alındığı öğrenildi.

Denizli Pamukkale Üniversitesi Hastanesi silahlı çatışma SON DAKİKA! 2’si ağır 7 kişi yaralandı - 1. Resim

Kafeteryadaki camların kırıldığı saldırıda, bölgede büyük panik yaşandı. Yaşananların ardından acil servis etrafından geniş güvenlik önlemleri alındı. Polis ekipleri, güvenlik kamerası kayıtlarından eşkalleri belirlenen saldırganların yakalanması için geniş çaplı araştırma başlattı.

Düzenleyen:  - Gündem
Kaynak: Türkiye Gazetesi
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...