Türkiye GazetesiTürkiye Gazetesi
 •      

8. Yargı Paketi Meclis’te kabul edildi mi? 8. Yargı Paketi’nde son durum

Düzenleyen: / Kaynak: Türkiye Gazetesi
- Güncelleme:
8. Yargı Paketi Meclis’te kabul edildi mi? 8. Yargı Paketi’nde son durum

Haberler Haberleri  / Türkiye Gazetesi

8. Yargı Paketi için gözler Meclis’e çevrildi. TBMM gündeminin en önemli maddeleri arasında 8. Yargı Paketi yer alıyor. 8. Yargı Paketi'nin yürürlüğe girmesi bekleniyor. Peki, 8. Yargı Paketi Meclis’te kabul edildi mi? Ayrıntılar haberimizde...

Yargı paketi yürürlüğe girdi mi, sorusu vatandaşlar tarafından merak ediliyor. TBMM yakın zamanda 8. Yargı Paketi'ni gündeme getirecek. Peki, 8. Yargı Paketi ne zaman yürürlüğe girecek ve 8. Yargı Paketi'nde hangi maddeler olacak? İşte detaylar...

8. YARGI PAKETİ MECLİS’TE KABUL EDİLDİ Mİ?

Yeni yargı paketi yakından takip ediliyor.  8. yargı paketine ilişkin hazırlıklar ise sürüyor. 8. Yargı Paketi ne zaman Meclis'e gelecek?

8. Yargı Paketi Meclis’te kabul edildi mi? 8. Yargı Paketi’nde son durum
65 maddeden oluşan paketin 22 farklı kanunun 105 maddesinde değişiklik yapılması planlanıyor. 
2024 Yargı paketi son durum gelişmeleri sorgulanıyor. Bakan Tunç, 8. Yargı Paketi'nde önemli düzenlemeler olduğunun altını çizdi. Henüz taslak aşamasında olan 8. Yargı Paketi'ne son şekli verilmek üzere. Gözler ise gelecek haftaya çevrildi. Yeni yargı paketi üzerinde çalışmalar devam ediyor. Sekizinci Yargı Paketi düzenlemesinde sona gelindi.

 

Düzenleyen:  - Haberler
Kaynak: Türkiye Gazetesi
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...