Türkiye GazetesiTürkiye Gazetesi
 •      

Aşka Düşman dizine neden yok? Aşka Düşman dizisi bitti mi, final mi yaptı?

Düzenleyen: / Kaynak: Türkiye Gazetesi
- Güncelleme:
Aşka Düşman dizine neden yok? Aşka Düşman dizisi bitti mi, final mi yaptı?

Haberler Haberleri  / Türkiye Gazetesi

TV 8’de yayınlanan Aşka Düşman bu akşam yok mu, bitti mi soruları dizinin izleyicileri tarafından araştırıldı. Her hafta Cuma akşamları TV8 ekranlarında yayınlanan Aşka Düşman dizisi izleyici karşısına bu akşam yayın akışında yoktu. Peki, Aşka Düşman dizisi bitti mi, final mi yaptı, bu akşam neden yok, Aşka Düşman dizisi yeni bölüm ne zaman? İşte, 9 Şubat akşamı yeni bölümü yayınlanmayan Aşka Düşman dizisine dair detaylar…

 TV 8 ekranlarında yayınlanan yönetmenliğini Mesude Erarslan’ın yaptığı, oyuncu kadrosunda Nazan Kesal, Cem Yiğit Üzümoğlu ve Buse Meral’in bulunduğu dizi 9 Şubat’ta yayınlanmadı. Dizinin takipçileri “Aşka Düşman neden yok, yeni bölümü ne zaman?” sorularına cevap bulabilmek adına araştırmalara başladı. Peki, Aşka Düşman bu akşam neden yok, bitti mi, final mi yaptı? İşte, Aşka düşman dizisine dair ayrıntılar…

TV8 ekranlarında her hafta Cuma günü yayınlanan Aşka Düşman dizisi yeni bölümü ne zaman yayınlanacak merak ediliyor. Öteki taraftan 'Aşka Düşman bitti mi, final mi yaptı' soruları da gündeme gelmeye başladı. Tv8 yayın akışında Aşka Düşman dizisi yerine bu akşam 'Cevap Ver Türkiye' yeni bölümünün yer aldığı görüldü. Peki, Aşka Düşman neden yok, yeni bölümü ne zaman yayınlanacak, bitti mi, final mi yaptı?

BU AKŞAM (9 ŞUBAT) AŞKA DÜŞMAN NEDEN YOK, BİTTİ Mİ?

Başrollerinde Nazan Kesal, Cem Yiğit Üzümoğlu’nun rol aldığı Aşka Düşman dizisi normal koşullarda cuma akşamları yayınlanıyordu. TV 8 9 Şubat yayın akışında Aşka Düşman dizisinin yeni bölümü yerine Cevap Ver Türkiye yer aldığı görüldü. Bu yayın akışına göre Aşka Düşman yeni bölümü bu hafta yayınlanmayacak. Aşka Düşman dizisin bitip bitmediği ya da final yapıp yapmadı konusunda bir resmi açıklama henüz  gelmedi.

Düzenleyen:  - Haberler
Kaynak: Türkiye Gazetesi
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...