Dolar ve Euro bugün kaç lira? 28 Şubat Kapalıçarşı Euro Dolar kuru bugün ne kadar?

Düzenleyen: / Kaynak: Türkiye Gazetesi
- Güncelleme:
Dolar ve Euro bugün kaç lira? 28 Şubat Kapalıçarşı Euro Dolar kuru bugün ne kadar?

Haberler Haberleri  / Türkiye Gazetesi

Serbest piyasada dövizde son durum ne, soruları hız kazandı. Dolar TL kuru hafta ortasına yeni bir rekora imza atarak yükselişle başladı. Peki, Dolari, Euro, Sterlin kaç TL? 1 dolar şu anda ne kadar? İşte 28 Şubat güncel döviz kurları...

 Dolar/TL kuru, yükselişlerini yeni güne taşıdı. Piyasalar yeni güne peş peşe yeni rekorlarla başladı. Dolar kuru 31 lira üstü seyrini koruyor. Döviz kurları, dalgalı da olsa yüksek ivmesini devam ettiriyor. Peki, Dolar ve avro güne nasıl başladı? Dolar, Euro fiyatlarında son durum ne? 28 Şubat 2024 döviz kurları...

Dolar ve Euro bugün kaç lira? 28 Şubat Kapalıçarşı Euro Dolar kuru bugün ne kadar? - 1. Resim

DOLAR EURO NE KADAR?

Güncel dolar kuru vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Türk Lirası'ndaki değer kaybı hızlanırken, Dolarda bir eşik daha aşıldı. Özellikle yatırımcılar ve piyasayı yakından takip eden vatandaşlar internette sıkça Dolar fiyatını aratıyor. Dolar TL, sabah seansında 08.25’te 31,25 seviyesinde bulunurken küçük bir geri çekilmeyle 31,17 seviyesinde seyrediyor. 

Dolar ve Euro bugün kaç lira? 28 Şubat Kapalıçarşı Euro Dolar kuru bugün ne kadar? - 2. Resim

EURO KAÇ TL?

Euro/TL ise 33,75 seviyesinde işlem görüyor.

STERLİN KAÇ TL?

Sterlin güne 39.46 seviyesinde başladı.

Dolar ve Euro bugün kaç lira? 28 Şubat Kapalıçarşı Euro Dolar kuru bugün ne kadar? - 3. Resim

KAPALIÇARŞI DÖVİZ KURLARI

Kapalıçarşı döviz kurlarının anlık alış satış fiyatlarında USD Dolar alış fiyatı 31.20 satış fiyatı ise 31.28 oldu. EUR Euro alış 33.66 satış ise 33.83 TL. GBP İngiliz Sterlini alış fiyatı ise 39.25 olurken satış fiyatı 39.58 TL seviyesinde.

Düzenleyen:  - Haberler
Kaynak: Türkiye Gazetesi
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...