Türkiye GazetesiTürkiye Gazetesi
 •      

İlayda Elif Elhih kimdir? Yargı dizisine konuk oyuncu olan İlayda Elif Elhih kimdir, kaç yaşında, nereli, daha önce hangi dizilerde oynadı?

Düzenleyen: / Kaynak: Türkiye Gazetesi
- Güncelleme:
İlayda Elif Elhih kimdir? Yargı dizisine konuk oyuncu olan İlayda Elif Elhih kimdir, kaç yaşında, nereli, daha önce hangi dizilerde oynadı?
Yargı, Dilan, Haber

Haberler Haberleri  / Türkiye Gazetesi

En iyi Kadın Oyuncu Ödülü'ne kariyerinin başında sahip olan İlayda Elif Elhih, "Yargı" dizisine konuk oyuncu olarak katılacak. Peki, İlayda Elif Elhih kimdir, kaç yaşında, nereli, daha önce hangi dizi ve fimlerde rol aldı, hangi okuldan mezun? İşte, Yargı dizisine konuk olan İlayda Elif Elhih hayatı kariyeri…

İlayda Elif Elhih Yargı dizisi kadrosuna konuk olması büyük ses getirdi. Gazeteci Birsen Altuntaş'ın yaptığı haber doğrultusunda, "Dilan" karakterine İlayda Elif Elhih oynayacak. Peki, İlayda Elif Elhih kimdir, nereli, kaç yaşında, daha önce hangi dizilerde oynadı? İşte, Yargı dizisine konuk olan İlayda Elif Elhih hayatı biyografisi…

İLAYDA ELİF ELHİH KİMDİR?

Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nden  mezun olan İlayda Elif Elhih lisede tiyatro eğitimi almıştır. Liseden sonra Kadir Has Üniversitesi'nden 2018 yılında mezun olan Elhih. 40. Uluslararası İstanbul Film Festivali'nde ilk filmi Sardunya "En İyi Kadın Oyuncu" ödülünün sahibi olmuştur. 

Düzenleyen:  - Haberler
Kaynak: Türkiye Gazetesi
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...