Türkiye GazetesiTürkiye Gazetesi
 •      

Survivor Batuhan geri mi dönüyor? Batuhan Karacakaya Survivor’a mı geliyor? Survivor Batuhan kimdir?

Düzenleyen: / Kaynak: Türkiye Gazetesi
- Güncelleme:
Survivor Batuhan geri mi dönüyor? Batuhan Karacakaya Survivor’a mı geliyor? Survivor Batuhan kimdir?
Batuhan Karacakaya, 2024, Haber

Haberler Haberleri  / Türkiye Gazetesi

Survivor All Star son yaptığı transferlerle çok konuşulmuştu. Atakan, Hilmicem ve Sema’nın yarışmaya dahil olmasının ardından ortaya bomba gibi bir iddia atıldı. Survivor Batuhan geri mi dönüyor? Batuhan Karacakaya Survivor’a mı geliyor? Survivor Batuhan kimdir?

Survivor All Star 2021 ve 2022 sezonuna damga vurmuş isim Batuhan Karacakaya’nın All Star sezonuna katılacağı iddiası gündeme geldi. Adını Aşk-ı Memnu dizinde Bülent karakteriyle tanıtan genç oyuncu Batuhan Karacakaya, Survivor’da da kendini kanıtlamış bir yarışmacı olarak tanınıyor. Survivor All Star 2024 kadrosuna dahil olacağı iddia edilen Survivor Batuhan kimdir? Survivor Batuhan Karacakaya bu yıl Allstar'a katılacak mı?

SURVİVOR BATUHAN KARACAKAYA KİMDİR?

Survivor Batuhan Karacakaya, 5 Şubat 1997'de İstanbul'da doğdu. 11 yaşında oyunculuk kariyerine başladı. Aşk-ı Memnu, Diriliş: Ertuğrul ve Umutsuz Ev Kadınları gibi sevilen dizilerde rol aldı. 
İngilizce mimarlık eğitimi alan Batuhan Karacakaya, Survivor macerasına 2021 yılında başladı. 2022 All Star'da ise yarı final koltuğuna oturdu. 
2024 sezonunda Survivor All Star kadrosunda yer alıp almayacağı ise henüz netlik kazanmadı. 

Düzenleyen:  - Haberler
Kaynak: Türkiye Gazetesi
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...