Türkiye GazetesiTürkiye Gazetesi
 •      

Yalı Çapkını Akın kimdir? Yalı Çapkını'nın Akın'ı Melih Özkaya kim, nereli kaç yaşında, hangi dizilerden oynadı?

Düzenleyen: / Kaynak: Türkiye Gazetesi
- Güncelleme:
Yalı Çapkını Akın kimdir? Yalı Çapkını'nın Akın'ı Melih Özkaya kim, nereli kaç yaşında, hangi dizilerden oynadı?
Melih Özkaya, Yalı Çapkını, Akın, Haber

Haberler Haberleri  / Türkiye Gazetesi

Yalı Çapkını dizisine Akın karakteri ile yeni bir oyuncu dahil oluyor. Star TV ekranlarında her hafta Cuma günü yayımlanan dizinin 57. Bölümünde Akın karakteri ile oyuncu Melih Özkaya diziye katılacak. Peki, Yalı Çapkını dizisinde Akın karakterini canlandıracak Melih Özkaya kimdir, nereli, kaç yaşında, daha önce hangi dizilerde rol aldı. İşte Yalı Çapkını dizisi karakteri Akın’ı Melih Özkaya’ya dair detaylar…

Yalı Çapkını dizisine Akın karakteri ile dahil olan oyuncu Melih Özkaya dizinin takipçileri tarafından merak konusu oldu. Peki, Yalı Çapkını dizisinde Akın karakterini canlandıracak Melih Özkaya kimdir, nereli, kaç yaşında, daha önce hangi dizilerde rol aldı. İşte Yalı Çapkını dizisi karakteri Akın’ı Melih Özkaya’nın hayatı biyografisi…

YALI ÇAPKINI AKIN KİMDİR?

Yalı Çapkını 57. bölüm fotoğraflarında paylaşılan Akın rolünü Melih Özkaya canladırıyor. önce Survivor’da daha önce yarışmacı olarak yarışan Melih Özkaya daha sonra televizyon camiasına giriş yaptı.

MELİH ÖZKAYA KİMDİR?

Melih Özkaya 1988 yılı İstanbul doğumludur.  Survivor programında performansı ile unutulmayan 1.90 boyundaki oyuncu, Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi Bölümü mezunu.
Profesyonel voleybolcu olarak spor kariyerine başlayan Melih Özkaya takvimler 2011 yılını gösterdiğinde oyunculuk eğitimi almış, ilk oyunculuk tecrübesini 2012 yılında "Yer Gök Aşk" dizisinde deneyimlemiştir.

YALI ÇAPKINI 57. BÖLÜM ÖZETİ

Ferit, Çocuğun Serter'den olma ihtimaline inanmak itemezken, içindeki kuşkuyu bitirmek için Pelin'den gerçekleri öğrenmeye çabalar. Çocuğunu kucağına almaya hazırlanan Pelin'in böyle bir süreçten etkilenmesine gönlü razı olmayan Seyran, daha önce bütün yaşanılanlara karşın yine de ona yardımcı olmaya çabalar.

Düzenleyen:  - Haberler
Kaynak: Türkiye Gazetesi
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...