TRENDYOL GO KURYE BAŞVURU NASIL YAPILIR? Trendyol GO kaç cc motor istiyor?

- Güncelleme Tarihi:
Editör: Göktuğ Efil / Kaynak: Türkiye Gazetesi
TRENDYOL GO KURYE BAŞVURU NASIL YAPILIR? Trendyol GO kaç cc motor istiyor?
Trendyol, Kurye, E Ticaret

Trendyol GO kurye başvuru nasıl yapılır? Türkiye'nin en büyük e-ticaret sitesi konumunda bulunan Trendyol, kendi kargo sistemini kurdu. Go ve express adı altında Trendyol kurye sistemi getirdi. Peki Trendyol kuryesi olmak için ne yapmak gerekiyor. Bu noktada, "Trendyola kurye olarak nasıl girilir, Trendyol go kaç cc motor istiyor, saat kaça kadar çalışıyor" soruları gündeme geldi.

Trendyol GO kurye başvuru nasıl yapılır? Çinli Alibaba'ya satıldıktan sonra operasyonlarını büyüten Trendyol kendi kargo sistemini hayata geçirdi. Bu kapsamda kurye modeline geçen Trendyol, pazarın da büyük bir bölümünü ele geçirdi. Peki Trendyola kurye olarak nasıl girilir, kaç CC motor gerekiyor? İşte Trendyol kurye modeli hakkında tüm bilinmeyenler. 

TRENDYOL GO KURYE BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Trendyol Go kurye olmak için ilk olarak kendinize ait bir motosiklet veya ticari araç maliki olmanız şart. Aynı zamanda, şahıs şirketini hayata geçirmebiz ve vergi mükellefi olmanız da gerekiyor. Şahıs şirketi kurulumu için ortalama 1000 TL civarında bir masrafınız olacak. Şirket kurulumundan sonra muhasebe giderleri, vergi gideri gibi bazı gider kalemleriniz de oluşacak. Bunların yanında motor veya araç yakıtı, sigorta masrafları ve araç ile ilgili diğer giderlerin tamamı sizin tarafınızdan karşılanacak.

TRENDYOL GO KURYE BAŞVURU NASIL YAPILIR? Trendyol GO kaç cc motor istiyor?

Trendyol Go kurye olmak için ayrıca şu şartları da sağlamanız gerekiyor:

18 yaşından büyük olmak

Sabıka kaydının temiz olması

Motosiklet için A2 veya A sınıfı ehliyet, ticari araç için B sınıfı ehliyet sahibi olmak

Motosiklet için en az 125 cc motor hacmine sahip olmak

Ticari araç için en az 1.3 motor gücüne sahip olmak

Motosiklet veya ticari aracın ruhsatının üzerinize kayıtlı olması

Motosiklet veya ticari aracın bakımının yapılmış ve trafikte güvenli bir şekilde kullanılabilir durumda olması

Motosiklet veya ticari aracın kasko ve zorunlu trafik sigortasının yapılmış olması

Motosiklet veya ticari aracın yıl içinde en fazla 3 defa trafik cezası almış olması

TRENDYOL GO KAÇ CC MOTOR İSTİYOR?

Trendyol Go’da motorlu kurye olarak çalışmak için 50 cc ve altı motorsikletlerinizle çalışabilirsiniz. 50 CC ve altı motorları olanların Trafik sigortası yaptırmalarına gerek yoktur.

TRENDYOL KURYE KAÇ SAAT ÇALIŞIYOR?

Trendyol GO kurye çalışma saatlerinin ne olduğunu kullanıcılar ve kurye adaylar merak ediyor. Trendyol kuryeleri; sabah saat 10.00 itibari ile başlar ve gece 24.00'e kadar devam ettirebilir. Kuryeler bu süreler içerisinde diledikleri zamanda çalışabilirler.

TRENDYOL GO MAAŞLARI NE KADAR?

Dokuzeylul.com'da paylaşılan bir içeriğe göre, Trendyol Go kuryesi olarak kazanç sağlama şekli, teslimat başına ücretlendirme sistemine dayanmaktadır. Gün içinde kaç paket dağıttığınıza göre kazancınız değişebilir. Ortalama olarak günde 12 saat çalışan bir Trendyol Go kuryesi, 48 paket dağıtarak 1.500 TL ile 1.600 TL arası bir kazanç elde edebilir. Aylık olarak hesaplandığında bu rakam 34.000 TL ile 35.000 TL arasında değişir.

TRENDYOL GO KURYE BAŞVURU NASIL YAPILIR? Trendyol GO kaç cc motor istiyor?

TRENDYOL KİME AİT?

Trendyol, 2010 yılında Demet Mutlu tarafından kurulan ve merkezi Türkiye'de bulunan bir e-ticaret şirketidir. Trendyol, giyim, elektronik, kozmetik, ev ve yaşam gibi geniş bir ürün yelpazesi sunan bir online alışveriş platformudur. Şirket, Türkiye'nin yanı sıra diğer birkaç ülkede de faaliyet göstermektedir. Büyük bir bölümü Çinli Alibaba şirketine satılmıştır.

UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...