Yıldızlar Bana Uzak nerede çekildi? Yıldızlar Bana Uzak nerede çekiliyor?

Düzenleyen: / Kaynak: Türkiye Gazetesi
- Güncelleme:
Yıldızlar Bana Uzak nerede çekildi? Yıldızlar Bana Uzak nerede çekiliyor?

Hayatın İçinden Haberleri  / Türkiye Gazetesi

Güçlü oyuncu kadrosuyla ATV ekranlarında yayınlanan Yıldızlar Bana Uzak dizisinin nerede çekildiği merak edildi. Ekranların sevilen dizisini izleyen seyirciler ise Yıldızlar Bana Uzak nerede çekildi? Yıldızlar Bana Uzak nerede çekiliyor? sorularını araştırdı.

ATV ekranlarında yayınlanan Yıldızlar Bana Uzak filminin nerede çekildiği merak ediliyor. İzleyiciler Yıldızlar Bana Uzak nerede çekildi? Yıldızlar Bana Uzak nerede çekiliyor? sorularını araştırdı.

YILDIZLAR BANA UZAK NEREDE ÇEKİLİYOR?

Yıldızlar Bana Uzak dizisi İstanbul'da çekilmektedir. Dizi Sarıyer, Beşiktaş ve Galata gibi semtlerde çekim yapmıştır.

YILDIZLAR BANA UZAK DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Yıllardır birbirlerine deli gibi aşık olan Aslı ve Kadir artık hayallerine kavuşmak üzeredir. Kadir'in Aslı'ya evlenme teklifinden sonra ikili çok mutludur. Ama bu evlilik diğerleri için kara bir haberdir. Özellikle de Han Varnalı için… Han'ın bu evliliği önlemek için kirli bir planı vardır. Kadir, işlemediği bir suçtan üstelik sevdiği kadının babasının katili olarak hapse düşer. Aslı bir tarafta harap haldeyken Kadir ile Varnalılar artık karşı karşıyadır. Kadir'in aklında sadece intikam almak vardır. Yahya ise Kadir'in hapishanede yol göstericisi olacaktır.

YILDIZLAR BANA UZAK OYUNCULARI KİM?

Başrollerini Furkan Andıç ve Burcu Kıratlı'nın paylaştığı dizide Gürkan Uygun, Murat Daltaban, Rami Narin, Elifcan Ongurlar, Evrim Doğan, İnanç Konukçu, Goncagül Sunar, Yaprak Medine, Baran Can Eraslan, Ela Yörüklü, Önder Selen, Deniz Atam ve çocuk oyuncu Mustafa Enis Bilir rol alıyor.

Düzenleyen:  - Hayatın İçinden
Kaynak: Türkiye Gazetesi
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...