Ülkemizi  Eurovision Şarkı Yarışması'nda da temsil eden ve ekranların popüler simalarından biri olan şarkıcı Hadise'den güzel bir haber geldi. Pop müziğin başarılı temsilcisi, sevgilisi Mehmet Dinçerler'le evleneceğini ilan etti.

Hadise evlilik teklifine dair  özel anlarını Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmedi.

"BÖLÜMÜMÜZ ŞİMDİ BAŞLIYOR"
Gönlünü genç iş adamı Mehmet Dinçerler'e kaptıran ünlü şarkıcı Hadise, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla evlilik teklifi aldığını duyurdu. Hadise paylaşımına, "Bölümümüz şimdi başlıyor" notunu düştü. Ünlü şarkıcı, söz konusu görüntüleri Instagram hesabının hikayeler bölümünden de paylaşmayı ihmal etmedi.

Ara ara Hadise'nin, sevgilisi Mehmet Dinçerler'in ailesi tarafından istenmediğine dair haberler gündem oluyordu.

Hadise, hikayeler bölümünden yaptığı paylaşıma ise, "Evet dedim" notunu düştü. Hadise'nin post olarak paylaştığı yüzük görseline ise kısa sürede on binlerce beğeni geldi.

Acun Ilıcalı ilk kez açıkladı: Ebru Gündeş’i Hadise’ye tercih etmedim Acun Ilıcalı ilk kez açıkladı: Ebru Gündeş’i Hadise’ye tercih etmedim Cansu Canan Özgen’in sunduğu 40 programına konuk olan Acun Ilıcalı, kendisine sorulan sorulara içtenlikle cevap verdi. Ilıcalı, “Ebru Gündeş’i Hadise’ye tercih ettiniz mi?” sorusuna da açıklık getirdi.

Acun Ilıcalı açıkladı! Hadise’nin yerine Oğuzhan Koç’a teklif götürüldü Acun Ilıcalı açıkladı! Hadise’nin yerine Oğuzhan Koç’a teklif götürüldü Yeni sezonla birlikte ekrana dönmeye hazırlanan O Ses Türkiye'nin jüri kadrosunda değişiklikler yapılacak. Bugün 2. Sayfa programına konuk olan Acun Ilıcalı, Hadise'nin artık O Ses Türkiye'de olmayacağını söyleyerek Oğuzhan Koç ile görüşmelere başladığını açıkladı.

Hadise'ye dava şoku Hadise'ye dava şoku ‘Aşk Kaç Beden Giyer’in bestecisi Ender Gündüzlü, şarkısını izinsiz reklamda kullandığı iddiasıyla Hadise’ye açtığı bin liralık dava sürerken, 141 bin 885 lira talep ettiği ikinci bir dava açtı.