Fenerbahçe kadro yapılanması ve transfer çalışmalarına ilişkin açıklama yaptı. Kulüp tarafından yapılan açıklamada, transfer tescil döneminin biteceği 8 Eylül'e kadar en az bir ve yüksek olasılıkla birden fazla pozisyon için transfer çalışmalarının sürdüğü belirtildi.

SİNAN GÜMÜŞ SÜRESİZ KADRO DIŞI

"Kulübümüz bu süreçte Gökhan Gönül, Harun Tekin, Kemal Ademi, M. Frey, M. Lemos (K), M. Samatta (K), M. Thiam, Nabil Dirar, Ozan Tufan (K), Sadık Çiftpınar ile yollarını ayırmıştır" ifadelerinin yer aldığı açıklamada, Caner Erkin ve Steven Caulker ile ilgili transfer görüşmelerinin devam ettiği belirtildi. Aynı zamanda açıklamada Sinan Gümüş'ün süresiz kadro dışı bırakıldığı kaydedildi.

UEFA LİSTESİNE HANGİ İSİMLER EKLENDİ?

Fenerbahçe açıklamasına göre, yeni transferler Diego Rossi, Min-Jae Kim, Max Meyer, Mergim Berisha UEFA A listesinde eklenen isimler oldu.

Genç futbolcular Fatih Şanlıtürk, Arda Güler ve Melih Bostan UEFA B Listesine alındı.

Serdar Dursun ise sakatlığı nedeniyle listeye eklenmedi.

Max Meyer, Fenerbahçe'ye transfer oldu Max Meyer, Fenerbahçe'ye transfer oldu Alman orta saha oyuncusu Max Meyer, Fenerbahçe'nin renklerine bağlandı.

Fenerbahçe Mergim Berisha transferini duyurdu Fenerbahçe Mergim Berisha transferini duyurdu Fenerbahçe, Salzburg takımından Alman forvet Mergim Berisha'yı transfer etti.