Pendik’te tek katlı müstakil ev, içerideki kişinin sigara yaktığı esnada tüp sıkışması nedeniyle patladı. Patlamanın etkisiyle binada çökme meydana geldi. Bina içerisinde bulunan bir kişi yaralandı. Patlamanın yaşandığı ev harap hale geldi. Çöken bina havadan görüntülendi. 

Olay, Pendik’te 09.45 sıralarında tek katlı bir binada yaşandı. İddiaya göre evde yalnız yaşayan Fevzi Tepe, sigara yakmaya çalıştığı esnada tüp sıkışması nedeniyle meydana geldi. Feci patlama nedeniyle evde çökme meydana geldi.


Ekiplerin çöken bina ve çevresinde çalışma yaptığı sırada bir vatandaşın çay içerek olan biteni izlemesi ilginç anlara sahne oldu.

Evde bulunan Fevzi Tepe patlamanın etkisiyle vücudunda yanıklar oluşmasıyla yaralandı. Patlama sesini duyanlar durumu yetkililere bildirdi. İhbar üzerine olay yerine polis itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralanan Fevzi Tepe, sedye ile ambulansa alınarak tedavi edilmek üzere hastaneye kaldırıldı. Patlamanın etkisiyle çevrede bulunan bir kıraathanede hafif çaplı hasar oluştu.

Ekiplerin çöken bina ve çevresinde çalışma yaptığı sırada bir vatandaşın çay içerek olan biteni izlemesi ilginç anlara sahne oldu.

Öte yandan patlamanın etkisiyle çöken bina drone ile havadan görüntülendi.

Pendik'te balıkçıları tedirgin eden olay: Oltalara yapışıyor Pendik'te balıkçıları tedirgin eden olay: Oltalara yapışıyor Pendik'te olta atan balıkçılar, oltalarına yapışan jelimsi kırmızı yapışkanı görünce tedirgin oldu. Ne olduğu henüz bilinmeyen yapışkan madde balıkçılar tarafından kayda alındı.
Tüp patlamasında hayatını kaybeden uzman çavuş ve oğlunun cenazesi defnedildi Tüp patlamasında hayatını kaybeden uzman çavuş ve oğlunun cenazesi defnedildi Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde tüp patlaması sonucu yaşamını yitiren uzman çavuş ile 4 aylık oğlunun cenazeleri Çorum'da toprağa verildi.
Tüp patlaması sonucu köy evi kullanılamaz hale geldi Tüp patlaması sonucu köy evi kullanılamaz hale geldi Giresun’un Dereli ilçesi Akkaya köyünde bir evde mutfak tüpünün patlaması sonucu çıkan yangında ev kullanılamaz hale geldi.