Kars’ta kar yağışı sonrası şehir beyaz gelinliğini giydi. Kar yağışı ile birlikte beyaza bürünen kentte tarihi doku beyazla birleşince kartpostallık görüntüler ortaya çıktı.Ağaçların beyaz çiçek açtığı kentte, Baltık Mimarisi yapılarla birleşmesiyle tarihi kenttin eşsiz güzelliği görenleri büyüledi.Çiçek açmış gibi görünen ağaçların arasında kalan Kars Kalesi ile yüz yıllık geçmişi olan Baltık Mimarisi yapılar kartpostallık görüntüler ortaya çıkardı.2017 yılından beri Kars’ta gelip gittiğini ifade eden Arda Güzel, “2017 yılından beri buraya gelip gidiyorum. Benim için burası başka, kar yağınca da insanın içi huzur doluyor. Burası da evet manzarasıyla, yeni yapılan yürüyüş yoluyla çok güzel olmuş” dedi.


Kar yağışı ile birlikte beyaza bürünen kentte tarihi doku beyazla birleşince kartpostallık görüntüler ortaya çıktı.

Kars’ta sabah erken saatlerinde evlerinden çıkan vatandaşlar cep telefonlarıyla beyaza bürünen ağaçların fotoğraflarını çekti.Karslılar güne bembeyaz uyandı! Karslılar güne bembeyaz uyandı! Kars'ta gece etkili olan kar yağışı sabah saatlerinde etrafı beyaza bürüdü. Kar yağışı önümüzdeki günlerde de etkisini artıracak.
Sarıkamış'ta hava sıcaklığı -10 dereceye düştü Sarıkamış'ta hava sıcaklığı -10 dereceye düştü Kars'ın ilçesi Sarıkamış’ta, hava sıcaklıkları önemli ölçüde düştü. Yağan kar yağışı ve soğuk hava sonrası kırağı oluştu. Yoğun sisin etkili olduğu ilçede, ağaç ve bitkiler kırağı tuttu.