Osmangazi ilçesinde 4 yaşındaki oğlu ile beraber çöplerden karton toplayan Afgan uyruklu kadın, çöp kutusunda bir çanta buldu.

Çantanın içerisini açan kadın, yüklü miktarda altın ve bilezikle karşılaşınca durumu polise bildirdi. Bölgeye gelen polis ekipleri altınları teslim alırken, çöp kutusu civarındaki insanları dinleyerek çevrede araştırma yaptı.

ALTINLAR SAHTE ÇIKTI

Çantayı kimin çöpe attığını belirleyen polis ekipleri, altınların sahibini bulunca gerçek ortaya çıktı. Çantanın sahibi, altınların imitasyon olduğunu, bu sebeple çöpe attığını söyledi. Yapılan incelemede ise altınların sahte olduğu kesinleşti. Ancak Afgan uyruklu karton toplayan kadının bu hareketi insanlık ölmemiş dedirtti.

İnsanlık ölmemiş dedirten olay: Aracında unutulan altınları sahibini bulup teslim etti İnsanlık ölmemiş dedirten olay: Aracında unutulan altınları sahibini bulup teslim etti İstanbul'da aracına binen yolcunun değerli ziynetlerini aracında unuttuğunu gören taksici, hemen polise gidip sahibinin mağduriyet yaşamasının önğne geçti.

Çöpte ziynet ve para dolu çanta buldu, 'insanlık ölmemiş' dedirtti Çöpte ziynet ve para dolu çanta buldu, 'insanlık ölmemiş' dedirtti Bursa’da fırından simit almaya giderken çöp konteyneri yanında içi para ve ziynet dolu çanta bulan vatandaş "insanlık ölmemiş" dedirtti. Polis ekipleri çok sayıda bilezik ve yüklü miktarda nakit para bulunan çantanın sahibini arıyor.

'İnsanlık ölmemiş' dedirten davranış! Her gün 5 kilometre yol gidiyorlar 'İnsanlık ölmemiş' dedirten davranış! Her gün 5 kilometre yol gidiyorlar Bingöl’ün Karlıova ilçesinde 2 arkadaş yol kenarında üşüyen yavru köpekleri görünce kendi imkanları ve esnafların da desteğiyle kulübe yaptı. Kulübe yapmakla kalmayan hayvanseverler her gün 5 kilometre yol kat ederek yavru köpekler beslemeye başladı.