Serik ilçesinde yaşayan Beyza E. ile birlikte yaşadığı Mustafa G. arasında tartışma çıktı.

HEM ANNEYİ HEM DE BEBEĞİ DARP ETTİ

İddiaya göre çıkan tartışmada baba öfkesine hakim olamayıp anne ile 3 aylık kızı Elif Ada Topçu’yu darp etti.

Bunun üzerine anne bebeğin hareketsiz kaldığını fark ederek akrabalarından yardım istedi. 112 Acil Çağrı Merkezine yapılan ihbarın ardından olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. İlk müdahalesi olay yerinde yapılan bebek, hastaneye kaldırıldığı sırada hayatını kaybetti.

CANİ BABA GÖZALTINA ALINDI

Yaşananlardan sonra anne emniyete giderek babadan şikayetçi oldu. Bunun üzerine şahıs gözaltına alındı.  Polisin olayla ilgili geniş çaplı incelemesinin devam ettiği öğrenildi.

ANNE DEHŞET ANLARINI ANLATTI

Olay anlarını İHA muhabirine anlatan anne Beyza Topçu, “Gece biz tartışmaya başladık. Normalde beni darp ediyordu. Ondan sonra bizim seslerimize çocuk uyandı. Dönüp sinirini ondan çıkardı. Kafasına vurdu. Kaşında çizik oldu. Morluk falan yoktu. Ben hastaneye götüremedim işe gideceğim için. Sonra uyandığım zaman morluk vardı. Akşam da karakola giderek şikayette bulundum. Darp raporu aldım. Doktorlar bebeği beyin cerrahisine yönlendirdi. Eve geri geldik. 02.30 gibi yatırdım bebeğimi. Sabah uyandığım zaman hareketsiz öylece yatıyordu. Sonra tekrar hastaneye getirdim” dedi.

EVİN KİRASINI VERMEYİNCE DARP ETMİŞ

Beyza Topçu'nun annesi Aysun Erol ise, “Kızım akşam bize gelmişti. Çocuğun yüzünü morluklar vardı. Kafasında, burnunda ve gözünün altında çizik vardı. Kızıma ne oldu diye sorduğumda Mustafa denilen şahısın şiddet uyguladığını söyledi. Kirasını istemiş. Kızım kirasını kendisi karşılıyordu. Kızımdan evin kira parasını isteyerek telefon almak istemiş. Kızım da vermeyince kızım ve torunumu darp ediyor. Karakola giderek şikayetçi olduk. Çocuğu annesi sabah doktora getirecekti. Rapor almıştık. Kızım sabah beni aradı. Çocuğun hareket etmediğini söyledi” ifadelerini kullandı.

Yaşananları anlatan annenin anneannesi Memnune Zeytinci, "Kızım bana telefon açtı. Öldürmüş çocuğu, kafasında morluklar varmış, yara bere içinde. 4. katta oturuyorlardı" diye konuştu.

1,5 yaşındaki kızını yemek yemediği için öldürdü 1,5 yaşındaki kızını yemek yemediği için öldürdü Gaziantep'te yemek yemediği için 1,5 yaşındaki kızına sinirlenen baba, minik çocuğa yumruk atarak ölümüne neden oldu.

Dehşet anları! 4. kattan önce kızını sonra kendisini attı Dehşet anları! 4. kattan önce kızını sonra kendisini attı Afyonkarahisar'da bulunan bir binada yangın çıkması üzerine, 4. katta oturan anne; önce kızını, sonrada kendisini vatandaşlar tarafından açılan battaniyenin üzerine attı.