Adıyaman'da boş bir arazide hareketsiz yatan birini fark eden vatandaşlar durumu yetkililere bildirdi. Olay Yeni Mahalle Kotur Evleri yakınlarında boş bir arazide gerçekleşti. Bir şahsın hareketsiz şekilde yattığını gören vatandaşlar durumu 112 Acil Sağlık ekiplerine bildirdi. Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri şahsın hayatını kaybettiğini ve cesedin Mulla Özdoğan’a (40) ait olduğunu belirledi. Durum üzerine olay yerine polis ekipleri çağrıldı. Olay yerine gelen Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Cinayet Büro Amirliği ekipleri olay yerinde güvenlik önlemleri alarak incelemelerde bulundu. Daha sonra olay yerine gelen cumhuriyet savcısının da yaptığı incelemelerin ardından Mulla Özdoğan’ın cenazesi Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.

CESEDİN YANINDA SİLAH BULUNDU
Öte yandan Özdoğan’ın cesedinin yanında bulunan tabanca ise polis ekiplerince alınarak incelenmek üzere polis merkezine götürüldü. Özdoğan’ın kesin ölüm nedeni yapılacak olan araştırmalar sonrasında belirlenecek.

Kayıp kardeşlerin cesetleri bulundu Kayıp kardeşlerin cesetleri bulundu Bursa’da “intihar edeceğiz” diyerek kayıplara karışan 2 erkek kardeşin cesetleri İznik Gölü’nün dibinde bulundu.

Kızılırmak kenarında ceset bulundu Kızılırmak kenarında ceset bulundu Sivas'ta Kızılırmak'ta balık tutmaya giden vatandaşların, ırmağın kenarında b,r ceset buldu. Paniğe kapılan vatandaşlar hemen ekiplere haber verdi.