Muratpaşa ilçesinde deniz üzerinde bir kişiyi hareketsiz olarak gören 2 genç, durumu 112 Acil Çağrı merkezine bildirdi. Bölgeye gelen deniz polisi ve sahil güvenlik ekipleri tarafından bota alınanarak, limana çıkarılan şahsı kontrol eden sağlık çalışanları hayatını kaybettiği belirlendi.

ANNESİ KAYIP BAŞVURUSUNDA BULUNMUŞTU

Şahsın isminin Hamza Yılmaz (28) olduğu öğrenilirken, yapılan incelemede üzerinden Türkçe öğretmeni kimliği çıktı. Öte yandan gencin, sabah saatlerinde Ankara’dan otobüse binerek akşam saat 17.00 sıralarında Antalya’ya geldiği öğrenildi. Yılmaz'ın ailesinin ise 14 Kasım’dan bu yana haber alamadığı ve annesinin dün polis merkezine giderek kayıp başvurusunda bulunduğu öğrenildi.

Polis ekipleri olayla ilgili olarak geniş çaplı inceleme başlattı. Ceset olay yerinde yapılan incelemelerin ardından Antalya Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

'Arkadaşım kayıp' diye ilan verdi... Katil kendisi çıktı 'Arkadaşım kayıp' diye ilan verdi... Katil kendisi çıktı Aydın'da 2017 yılında kaybolan ve son görgü tanığı en yakın arkadaşı olan, tekne işletmecisi 34 yaşındaki Ahmet Sakak'ın vahşi bir cinayete kurban gittiği ortaya çıktı.

20 gündür kayıp olan Kur’an kursu öğrencisinden kahreden haber 20 gündür kayıp olan Kur’an kursu öğrencisinden kahreden haber Bitlis'te 20 gün önce kaybolan ve her yerde aranan Kur’an kursu öğrencisi, Van Gölü kıyısında ölü olarak bulundu.