Zonguldak'ın Çaycuma ilçesine bağlı Filyos beldesinde balık tutmak için denize açılan 2 kişi tekneden düştü. Boğulma tehlikesi geçiren şahıslardan biri hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

BEDENİ KIYIYA VURDU

Edinilen bilgiye göre olay, Filyos beldesi Kale sahilinde yaşandı. Tekne ile balık avlamaya çıkan amca çocukları Hüsnü Akın (60) ile Ömer Akın (61) tekneden düştü. Dalgaların etkisiyle tekneden düşen 2 kişiyi fark eden vatandaşlar yardımlarına koştu. Bu sırada çalışır vaziyetteki tekne de kıyıya vurdu. Hüsnü Akın çevredekiler tarafından kurtarılarak ambulansla Çaycuma Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

45 dakika sonra kıyıya vurduğu öğrenilen Ömer Akın ise kalp masajı yapılarak hayata döndürüldü. Hastaneye kaldırılan ve hayati tehlikesi devam eden Ömer Akın burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Akın'ın cenazesi, hastane morguna kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Elektrik ile balık tutmak isteyen 2 genç feci şekilde can verdi Elektrik ile balık tutmak isteyen 2 genç feci şekilde can verdi Ordu’dan feci bir haber geldi. Derede elektrik ile balık tutmak isterken akıma kapılan 2 genç canından oldu, 1 kişi de yaralandı.

Balık ağına takılan çiftçinin feci ölümü! Balık ağına takılan çiftçinin feci ölümü! Mersin'den kahreden bir haber geldi, çalışırken baraj gölündeki balık ağına takılan çiftçi canından oldu.

Balık tutmaya giden gençler dehşeti yaşadı: 1 ölü, 1 yaralı Balık tutmaya giden gençler dehşeti yaşadı: 1 ölü, 1 yaralı Kocaeli’de balık tutmak için marinaya giden 2 genç denize düştü. Gençlerden biri kurtarılırken, diğerinin ise denizden cansız bedeni çıkarıldı.