Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile İran Cumhurbaşkanı Ruhani, görüşmede, karşılıklı olarak Kurban Bayramı tebriğinde bulundu.

İKİLİ İLİŞKİLER ELE ALINDI

İkili ilişkiler ve bölgesel konuların da ele alındığı görüşmede, Cumhurbaşkanı Erdoğan, İran Cumhurbaşkanı Ruhani ile bugüne kadar yürüttükleri yüksek düzeydeki iş birliğini ve yakın diyaloğu İran'da görevi devralacak yeni yönetimle de geliştirerek sürdüreceklerine inandığını ifade etti.

CAFEROVİÇ'E BAYRAM TEBRİĞİ

Erdoğan öte yandan Bosna-Hersek Devlet Başkanlığı Konseyi Boşnak casino sitesi Üyesi Caferoviç ile görüşmesinde de karşılıklı olarak Kurban Bayramı tebriğinde bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Ruhani ile görüştü! Cumhurbaşkanı Erdoğan Ruhani ile görüştü! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani ile telefonda görüştü. İki lider ABD'nin nükleer anlaşmadan çekilmesini konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Ruhani ile görüştü Cumhurbaşkanı Erdoğan Ruhani ile görüştü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İslamabad’da İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani ile görüştü.