Terörle mücadele, yurt içinde ve yurt dışında başarıyla sürdürülüyor. Terör örgütleri gerçekleştirilen etkili operasyonalar sonrası adeta köşeye sıkıştı. İçişleri Bakanlığı, bu bağlamda yaptığı açıklamada 3 PKK'lı teröristin etkisiz hale geldiğini bildirdi.

OPERASYONDA J-SİHA VE HAVA KUVVETLERİ İMZASI
İçişleri Bakanlığından yapılan yazılı açıklamada, “Eren-14 Operasyonları kapsamında; Hakkari-Merkez ilçe Kavaklı köyü kırsalında, İl Jandarma Komutanlığı ve MİT Başkanlığınca yapılan istihbari çalışmalar neticesinde; Jandarma Özel Harekât ve Jandarma Komando birlikleri tarafından J-SİHA ve Hava Kuvvetleri desteği ile icra edilen operasyonda, 3 bölücü örgüt mensubu silahlarıyla birlikte etkisiz hale getirilmiştir.
Bölgede operasyonlar devam etmektedir” denildi.

MİT ve TSK'dan PKK'ya Gara darbesi! 2 terörist etkisiz hale getirildi MİT ve TSK'dan PKK'ya Gara darbesi! 2 terörist etkisiz hale getirildi MSB: TSK ve MİT'in koordineli çalışması sonucu Irak'ın kuzeyindeki Gara bölgesinde tespit edilen bölücü terör örgütü mensubu 2 PKK'lı terörist hava harekâtıyla etkisiz hâle getirildi.

MSB: PKK Afrin'de 3 sivili katletti MSB: PKK Afrin'de 3 sivili katletti MSB, PKK'nın Afrin şehir merkezinde 3 sivili katlettiğini ve 3'ü çocuk olmak üzere 6 masum sivili de yaraladığını duyurdu.

MSB: 9 PKK/YPG’li terörist etkisiz hâle getirildi MSB: 9 PKK/YPG’li terörist etkisiz hâle getirildi Milli Savunma Bakanlığı, Barış Pınarı Bölgesinde ateş açan en az 9 PKK/YPG'li teröristin etkisiz hale getirildiğini duyurdu.