İstanbul Beşiktaş'ta düzenlenen Gelişen Türkiye Ödül Töreni'nde sanat, spor, basın ve iş dünyasının önde gelen isimleri buluştu. TGRT Haber sunucusu Yaprak Hırka Yıldız da başarısı taçlandırılanlar arasındaydı. Yaprak Hırka Yıldız, "Yılın En Başarılı Ekonomi Spikeri" ödülüne layık görüldü.

Ödülünü alan Yıldız, burada bir konuşma yaptı. Yıldız, gecenin ithaf edildiği sağlık çalışanlarına pandemi dönemindeki üstün mücadelelerinden dolayı minnet duyduğunu belirtip "Sağlıkçılara bir kere de canlı olarak teşekkür etmek istiyoruz" dedi.

İhlas Medya Grubu iletişim ajanslarını ağırladı İhlas Medya Grubu iletişim ajanslarını ağırladı Türkiye Gazetesi, İhlas Haber Ajansı ve TGRT Haber gibi her mecrada köklü ve etkili yayın organlarını bünyesinde bulunduran İhlas Medya Grubu; düzenlediği organizasyonla iletişim sektöründeki faaliyetlerini 100’ü aşkın davetliye anlattı.

TGRT Haber en iyi program ödülü aldı TGRT Haber en iyi program ödülü aldı Ankara’da Buhara Medya Grubu’nun düzenlediği 11. Uluslararası Buhara Medya Ödülleri Töreni’nde, TGRT Haber’de yayınlanan Aslı Hünel ve Cem Küçük’ün sunduğu “Günaydın Türkiye” “En İyi Sabah Haber Programı” seçildi.