Fenerbahçe'de yeni sezon hazırlıkları sürüyor. Teknik Direktör Vitor Pereira yönetimindeki sarı lacivertli ekipte Sadık Çiftpınar, Kemal Ademi, Mame Thiam ve Oğuz Kaan Güçtekin'in takımdan ayrı çalışacağını açıklandı.

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

"Profesyonel Futbol A Takımımız yeni sezon hazırlıklarını sürdürürken, Teknik Direktörümüz Vitor Pereira da kadrosunu şekillendirmeye başlamıştır.

Bu doğrultuda alınan karar neticesinde oyuncularımızdan Mame Thiam, Sadık Çiftpınar, Kemal Ademi ve Oğuz Kağan Güçtekin'in çalışmalarını bundan sonra takımımızdan ayrı olarak gerçekleştirmeleri uygun görülmüştür.

Kulübümüz değerli oyuncularımızla gelecek planlamalarına yönelik çalışmalara da başlamıştır."

THİAM GEÇTİĞİMİZ SEZON 6 GOL ATMIŞTI

28 yaşındaki Thiam, geçtiğimiz sezon 30 maçta şans bulmuş ve 6 gol 2 asistlik performans sergilemişti.

Kadro dışı kalan bir diğer isim olan Sadık Çiftpınar ise 2018-2019 sezonunun devre arasında Fenerbahçe’ye katılmış ve rotasyon oyuncusu olarak geçtiğimiz sezon sadece 6 maçta forma giyebilmişti.

Fener'de Szalai açmazı Fener'de Szalai açmazı Avrupa’dan çok sayıda talibi olan Attila Szalai’ye Aston Villa’dan gelen 15 milyon sterlinlik teklif, sarı lacivertli yönetimi heyecanlandırdı ancak Pereira “Asla satmayın” dedi

Fenerbahçe'nin Slovenya kampı iptal edildi Fenerbahçe'nin Slovenya kampı iptal edildi Fenerbahçe Kulübü, Futbol A Takımı'nın Slovenya'da gerçekleştireceği ikinci etap kampının koronavirüs salgını sebebi ile iptal edildiğini duyurdu.