Serdal Adalı: Büyükekşi özür dilemezse Beşiktaş stadına giremez

Düzenleyen: / Kaynak: Türkiye Gazetesi
- Güncelleme:
Serdal Adalı: Büyükekşi özür dilemezse Beşiktaş stadına giremez

Spor Haberleri  / Türkiye Gazetesi

Beşiktaş Başkan Adayı Serdal Adalı, TGRT Haber ekranlarında yayınlanan 'Stüdyoda Futbol' programına konuk oldu. Serdal Adalı, TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi'nin Beşiktaş maçındaki çok tartışılan hareketine tepki gösterdi. Adalı, "Parmak sallama olayını gördükçe samimi söylüyorum sinirlerim bozuluyor. Büyükekşi'nin Beşiktaş'tan özür dilemesini istiyorum. Dilemeyecekse de stadımıza gelmesini istemiyorum" dedi.

3 Aralık'ta gerçekleştirilecek Olağanüstü Seçimli Genel Kurul'a hazırlanan Beşiktaş Başkan Adayı Serdal Adalı, TGRT Haber canlı yayınında 'Stüdyoda Futbol''un konuğu oldu. Serdal Adalı, moderatör Hakan Dede ve yorumcu Bülent Uslu'nun sorularını cevapladı.

Serdal Adalı'nın açıklamalarından satır başları şöyle:

"TAKIMA ACİL NEŞTER VURULMALI"

Beşiktaş'ın durumuna üzgünüm. Birileri Beşiktaş formasının ağırlığını öğretmeli. Son yılların en kötü kadro mühendisliği yapılmış. Takıma ciddi bir neşter vurulmalı.

"KÖTÜ GİDİŞATIN DURMASI İÇİN BANA OY VERİN"

Giden kötü gidişata dur denmesi için bana oy verilmesi lazım. Maddi kısmının tedavisini yapabilirsiniz ama manevi kısım ciddi şekilde camiada sorun haline geldi. Tüm bunlar için oy verilmesi lazım. Elbetteki proje hazırlığımız var. Birinci projem futbol takımını ayağı kaldırıp yukarı taşımak."

"YILDIZ ALIR GELİRİM"

Quaresma'nın transfer sürecini anlatan Adalı, "Beşiktaş'a futbol olarak katkı sağladı" dedi. Rıza Çalımbay'ın 3 transfer istediğini ancak 5 transfer yapabilecekerini ifade eden Adalı, "Yıldız alır gelirim" diye konuştu. Adalı önceliklerinin stoper transferi olduğunu kaydetti.

"RIZA HOCA VAKİT KAYBINA İZİN VERMEZ"

Adalı şöyle devam etti: "Rıza hoca başlamadan önce biz de hoca alternatiflerine baktık. Hoca gelince arayış içinde olmadık. Bu takıma Rıza hoca hepimizden daha fazla emek vermiş, bizden daha fazla üzülmüş. Rıza hoca bir şeyler veremeyeceğini gördüğü vakit söyler. Bugün gördüyse bugün söyler. Vakit kaybına izin vermez. Rıza Çalımbay ve Mehmet Özdilek her gün görüşüyor." 

https://twitter.com/Turkiye_Spor/status/1730328172145618951  

HASAN ARAT'A PSG SORUSU

Serdal Adalı seçimdeki rakibi Hasan Arat'ın PSG Başkanı Nasser Al-Khelaifi'yle selfie çekip paylaşmasını "Selfie'yle melfiyle transfer olmaz! Hasan Arat koskoca Beşiktaş'ı PSG'nin pilot takımı yapmak mı istiyor, hayırdır" sözleriyle eleştirdi.

Arat, devre arasında PSG'den transfer önceliği aldığını, Fransız devinde forma giyemeyen yıldızları Beşiktaş'a getireceğini söylemişti.

"BÜYÜKEKŞİ SİNİRLERİMİ BOZUYOR"

"Parmak sallama olayını gördükçe samimi söylüyorum sinirlerim bozuluyor. Televizyondan onu gördüm, ciddi şekilde sinirim bozuldu. Parmağın öncesi de var. Rezilliğe bak ya, adam gelip evimizde... Allah izin verir pazar günü başkan olursam, Beşiktaş'a bu camiaya saygısızlık yapamayacak. Büyükekşi'nin Beşiktaş'tan özür dilemesini istiyorum. Dilemeyecekse de stadımıza gelmesini istemiyorum."

Düzenleyen:  - Spor
Kaynak: Türkiye Gazetesi
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...