✓ DOĞRULUK KONTROLÜ

ALFA güzelliğini yine tescilledi

Düzenleyen: / Kaynak: Türkiye Gazetesi
- Güncelleme:
ALFA güzelliğini yine tescilledi

T-Otomobil Haberleri  / Türkiye Gazetesi

İsviçre'de düzenlenen Best Cars yarışmasında 13 kategoriden 455 otomobil arasında Alfa Romeo’nın iddialı tasarıma sahip modelleri Giulia, Stelvio ve Tonale kendi kategorilerinde birinci seçildi.

İlk tanıtımı gerçekleştirği güneden bu yana sayısız ödüle imza atan Alfa Romeo Giulia, vitreinlerdeki takım arkadaşlarıyla birlikte bu sefer İsviçre’de podyuma çıktı. 

ÜSTÜN BİR BAŞARI ORTAYA KOYDU

Avrupa’nın en büyük otomotiv dergilerinden Auto Illustrierte’nin 30.kez düzenlediği “En İyi Otomobiller” yarışmasında, 13 kategori altında yarışan 455 otomobil arasından, Alfa Romeo; Giulia, Stelvio ve Tonale modelleri üstün bir başarı ortaya koyarak kendi kategorilerinde ödüllerin sahibi oldular.

ALFA güzelliğini yine tescilledi - 1. Resim

BİRÇOK DALDA BOY GÖSTERDİ

Alfa Romeo, ‘En İyi Otomobiller’ ödüllerinin yanı sıra, “Tasarım/Stil” kategorisinde birinci olurken, “Reklam” ve “Popülerlik” kategorilerinde de podyumda yer almayı başardı.

ALFA güzelliğini yine tescilledi - 2. Resim

TOPLAMDA 15 ÖDÜL ALDI

İsviçreli otomobil severlerin kalbini bir kez daha kazanmayı başaran marka, okuyucular tarafından da ayrıca oylanarak farklı kategorilerde ön plana çıkmayı başardı. Sportif tasarımını aile otomobili konsepti ile birleştiren Giulia, “Orta Boy Sedanlar” kategorisinde üst üste yedinci kez birinci olurken, Stelvio “Büyük SUV/Off-Road” kategorisinde altıncı zaferini kazandı. Tonale ise “Kompakt SUV/Off-Road” kategorisinde ikinci kez rakiplerini geride bıraktı. Marka aynı zamanda “Reklam” ve “Popülerlik” kategorilerinde de podyumda yer almayı başardı... 

Düzenleyen:  - T-Otomobil
Kaynak: Türkiye Gazetesi

Doğruluk Kontrolü

2
İddia Sahibi: asda das das dasİddia Orijinal Linki: Orjinaline Git
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...