Xiaomi kullanıcılarının bir süredir beklediği MIUI 13 global sürümü için açıklama geldi. Teknoloji devi, 26 Ocak 2022’de Avrupa pazarı için yeni bir etkinlik yapacağını duyurdu.

Etkinliğin ardından Xiaomi, MIUI 13 arayüzünü Avrupa kullanıcılarına da sunmaya başlayacak. Aralık ayı sonunda Çin’de tanıtılıp sunulan MIUI 13 arayüzü, tasarım ve performans yenilikleri sağlıyor. 

XIAOMI, MIUI 13 VE NOTE 11'İ TANITACAK

Çin merkezli teknoloji devi, resmi internet sitesinde tanıtım için duyuru yaptı. Etkinlikte, Redmi Note 11 serisinin ve MIUI 13 global sürümünün tanıtılacağını vurguladı. Daha sonra şirket, MIUI Twitter hesabı üzerinden de aynı duyuruyu yaptı. 

Xiaomi, desteklediği modellerin büyük çoğunluğuna yeni arayüzü gönderdi. MIUI 13 güncellemesinin Türkiye ulaşması için ise Şubat ayını beklemek gerekebilir. Ayrıca yeni çıkacak akıllı telefonlar hakkında da birçok sızıntı gerçekleşti. 

Xiaomi'nin robot köpeği yeteneklerini sergiledi: Pati verip ters takla attı Xiaomi'nin robot köpeği yeteneklerini sergiledi: Pati verip ters takla attı Daha çok akıllı ev aletleri ve akıllı telefonları ile tanınan Xiaomi, Ağustos ayında 'Cyberdog' isimli robot köpeğini tanıttı. Aralık ayında ise piyasaya sürülen robot köpek, Boston Dynamics’in ‘Spot’ robotunu benzetiliyor. İşte dört ayaklı robotun yetenekleri...

Xiaomi, yeni nesil akıllı cihazlarını tanıttı: İşte özellikleri Xiaomi, yeni nesil akıllı cihazlarını tanıttı: İşte özellikleri Teknoloji devleri akıllı telefonların yanı sıra akıllı saatler, kablosuz kulaklıklar ve pek çok cihaz geliştirerek birbirleriyle sonu gelmez bir yarış halinde. Asya başta olmak üzere ürünleri tüm dünyaya ulaşan Xiaomi, Çin'de düzenlediği etkinlikte en yeni cihazlarını tanıttı. Xiaomi Watch S1 akıllı saat ve Xiaomi Buds 3 kablosuz kulaklık tanıtıma damga vurdu.