Denizli'nin Pamukkale ilçesindeki 5 katlı bir apartmanın çatı katında yangın çıktı. Çevredeki vatandaşlar alevleri fark ederek 112 Acil Çağrı Merkezi'ne ihbarda bulundu. Bölgeye çok sayıda polis, sağlık ve itfaiye ekibi sevk edildi.

KORKU DOLU ANLAR YAŞANDI

Bölgeye gelen itfaiye ekiplerinin yangına müdahaleye hazırlandığı esnada evde bulunan Ahmet F. E. can havliyle balkona çıktı. Alevlerin büyümesi ile evde duramayan adam, vatandaşların korku dolu bakışları arasında balkondan sarktı. Alt kattaki balkona ayağını koyan Ahmet F. E., dikkatli bir şekilde kendini balkona attı.

HASTANEYE KALDIRILDI

Yüreklerin ağza geldiği anların atlatılmasının ardından vatandaşların alkışları arasında alevlerden kurtulan adam, ekiplerin gelmesini bekledi. Yaralı adam, Denizli Devlet Hastanesine kaldırıldı.

İtfaiye ekiplerinin çalışmaları ile yangın kontrol altına alındı.

Avcılar'da tır garajında korkutan yangın Avcılar'da tır garajında korkutan yangın Avcılar'da bir tır garajının içerisinde yer alan minibüs ve kullanılmayan lastikler alev alev yandı. Olaya çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi.

13 büyükbaş hayvan yangında telef oldu 13 büyükbaş hayvan yangında telef oldu Mersin’in Tarsus ilçesinde ahırda çıkan yangında 13 büyükbaş hayvan telef oldu.