Caddede bulunan düğün salonunun önünde, çay ocağı olan bir esnaf ile düğün sahipleri arasında henüz bilinmeyen bir sebepten dolayı tartışma çıktı. İki taraf arasında çıkan tartışma alevlenerek kavgaya dönüştü. Kavgada bıçaklar, sandalyeler havada uçuşurken 1’i ağır 6 kişi yaralandı. Ağır yaralan şahsın hayati tehlikeyi atlattığı öğrenildi.

ÇOK SAYIDA POLİS EKİBİ SEVK EDİLDİ

Yaralıların yakınları fenalık geçirirken iki grup arasında yaşanan arbede güvenlik kamerasına yansıdı. Mahalle sakinlerinin haber vermesi üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Polis ekipleri tarafları ayırırken, sağlık ekipleri ise kavgada yaralanan vatandaşlara olay yerinde ilk müdahaleyi gerçekleştirerek çevredeki hastaneye kaldırdı. Öte yandan, adeta meydan savaşına dönen kavgada çevredeki iş yerleri de zarar gördü.

Beyzbol sopası ile birbirine girdiler! Ortalık savaş alanına döndü Beyzbol sopası ile birbirine girdiler! Ortalık savaş alanına döndü Muğla’da 2 grup arasında çıkan kavgada 2 kişi yaralandı. Kavga çevredeki vatandaşlar tarafından görüntülenirken beyzbol sopası dikkat çekti.

Sesten dolayı kavga çıktı! Ortalık savaş alanına döndü Sesten dolayı kavga çıktı! Ortalık savaş alanına döndü Bursa'da bir düğünde sesten dolayı mahalleli ile kavga çıktı. Düğünde yumruklar havada uçuştu.