İscehisar'da 4 gün önce yaşanan kazada kayatını kaybeden öğrencilerin aileleri taziyeleri kabul ediyor.

Her gün bindikleri okul servisinde arkadaşlarını kaybeden Mahmut ve Muhammed Can Yaşar kardeşler bir taraftan büyük üzüntü yaşarken diğer yandan tesadüf eseri nasıl hayatta kaldıklarını anlattı.

YARIM SAAT SONRA HABER GELDİ

Mahmut Can Yaşar (12), gazetecilere yaptığı açıklamada, kaza günü gece geç yattığını ve sabah uyanamadığını söyledi.
Uyandıktan yarım saat sonra kaza haberinin geldiğini ifade eden Yaşar, "Kaza sabahı saat 08.15'te kalktım. Yarım saat sonra kahvaltıyı yaptım, haber geldi." dedi.

Muhammed Mustafa Yaşar (9) da çok sevdiği arkadaşlarını kazada kaybettiğini belirterek, "Kaza günü uyuyakalınca kardeşimle servisi kaçırdık. Kahvaltıyı yaptıktan sonra kaza haberi geldi. Kaza yapanların içinde arkadaşlarım vardı, çok üzüldüm." diye konuştu.

Afyonkarahisar'daki 5 öğrencinin öldüğü kazada sürücüye şok suçlama Afyonkarahisar'daki 5 öğrencinin öldüğü kazada sürücüye şok suçlama Afyonkarahisar'ın İscehisar ilçesine bağlı Çatağıl köyünde dün yaşanan kazada beş çocuk öldü. Tutuklanan sürücü Adallettin T'nin kaza anında hızlı gittiği ve aracının kapısını iple bağladığı iddia edildi. Ayrıca öğrencilerin yakınlarının kendisini "Bir gün bu çocukları öldüreceksin" diye uyardığı öğrenildi.

Afyonkarahisar'daki servis kazasıyla ilgili yeni gelişme: Şoför Tutuklandı! Afyonkarahisar'daki servis kazasıyla ilgili yeni gelişme: Şoför Tutuklandı! Afyonkarahisar’da 5 öğrencinin hayatını kaybettiği 5 öğrencinin de yaralandığı servis kazasıyla ilgili gözaltına alınan servis şoförü adliyeye sevk edildi.

Afyon'da öğrenci servisi yoldan çıkt: 5 ölü, 5 yaralı Afyon'da öğrenci servisi yoldan çıkt: 5 ölü, 5 yaralı Afyon'un İşcehisar ilçesinde, okul servisi kontrolden çıkarak ikiyi bölündü. 5 öğrenci hayatını kaybederken 5 öğrenci de yaralandı. Kazayı 800 metre koşarak köye haber veren çocuğun, hayatını kaybeden öğrencilerden 14 yaşındaki Melisa Demirel’in kardeşi olduğu öğrenildi.