Eskişehir'de cadde ortasında duran araç, yoldan geçen vatandaşların dikkatini çekti. Ne olduğnu anlayamayan vatandaşlar araca yaklaşarak içeride kimsenin olup olmadığına baktı. Otomobile yaklaştıklarında direksiyon başında bir ölünün olduğunu gören vatandaşlar, neye uğradığını şaşırdı. 

CESEDİN KİMLİĞİ BELLİ OLDU
Alınan bilgiye göre, Zincirlikuyu Mahallesi İkizkavak Caddesi'nde otomobil içerisinde bir kişinin hareketsiz vaziyette olduğunu görenler durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Bölgeye gelen ekipler, otomobil sürücüsü Yücel Çelik'in (50) öldüğünü belirledi.

Çelik'in cesedi, polis ekiplerinin olay yeri incelemesinin ardından kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Morguna gönderildi.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Genci kamyonet içinde öldürmüşlerdi, cinayet 17 yıl sonra çözüldü Genci kamyonet içinde öldürmüşlerdi, cinayet 17 yıl sonra çözüldü ​Kocaeli'de 2004 yılında 25 yaşındaki gencin kamyonet içerisinde defalarca bıçaklanıp öldürülerek, yanındaki para, çek ve senet dolu çantanın çalınmasına ilişkin yakalanan 2 şüpheli tutuklandı.

Park halindeki aracının içinde ölü bulundu Park halindeki aracının içinde ölü bulundu Samsun'da bir kişi park halindeki kamyonetinin içinde ölü olarak bulundu.

Arabasının içinde ölü halde bulundu! Arabasının içinde ölü halde bulundu! Hatay’ın Dörtyol ilçesinde bir kişi sahil kıyısında otomobilin içerisinde ölmüş halde bulundu.