Ankara'da bulunan bir otluk alanda çıkan yangının büyümesi sonucunda yakınlarda bulunan bir gecekonduya sıçradı. Gecekonduda bulunan tüpün yangının etkisiyle patlaması üzerine iki kişi yaralandı.

YANGIN KONTROL ALTINA ALINDI
Olay, Polatlı ilçesine bağlı Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde bulunan Esen Sokak’taki bir gecekonduda meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, otluk alanında çıkan yangın arazideki gecekonduya sıçradı. Yangının sıçradığı gecekonduda bulunan tüpün patlaması alevler evi sardı. Gecekonduda bulunan İ.G. ve F.G. isimli şahıslar çevredekilerin ihbarı üzerine, olay yerine gelen itfaiye ekipleri tarafından yaralı olarak kurtarıldı. 112 Acil Sağlık ekipleri tarafından yaralılar hastaneye kaldırıldı. İtfaiye ekipleri yangını kontrol altına alırken, soğutma çalışmaları devam ediyor.

Ankara’da 3 katlı binada patlama: 2 kişi hayatını kaybetti Ankara’da 3 katlı binada patlama: 2 kişi hayatını kaybetti Son dakika! Ankara’nın Keçiören ilçesinde 3 katlı binada patlama meydana geldi. Binada doğalgaz yerine LPG sistemi kullanıldığı ve binanın mutfak bölümünde yıkılmalar olduğu öğrenildi. Keçiören Belediye Başkanı yaptığı açıklamada apartman sakinlerinin göçükten kurtarıldığını aktardı. Patlama sonucu bir bölümü çöken binadaki baba ile kız çocuğu hayatını kaybetti, 4 kişi yaralandı.

Bağcılar’da bir binada patlama: Mahsur kalan 6 kişi kurtarıldı Bağcılar’da bir binada patlama: Mahsur kalan 6 kişi kurtarıldı Bağcılar’da üç katlı bir apartmanın son katında sebebi bilinmeyen bir nedenle patlama meydana geldi. Dairenin ön cephesinden kopan parçalar caddeye yayıldı. Binada mahsur kalan 6 kişi itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.

Şişli'de korkutan patlama! Şişli'de korkutan patlama! Şişli'de sokakta yaşayan bir kişinin kaldığı çadırdaki tüpün patlaması korku dolu anlara sebep oldu.

İstanbul Pendik'te bir binada patlama İstanbul Pendik'te bir binada patlama İstanbul Pendik'te bir binada tüp patlaması meydana geldi. Patlama nedeniyle binada çökme olurken, olayda 1 kişi yaralandı.