Muratpaşa ilçesinde, Hakkari’de sözleşmeli er olarak görev yapan Abdullah Ç. (26), izin için geldiği Antalya’da, daha önceden tanıdığı ileri sürülen Antalya Emniyet Aileiçi ve Kadına Şiddetle Mücadele Büro Amirliği’nde görevli polis memuru Leyla S. ile bilinmeyen bir sebeple sokakta tartışmaya başladı.

Tartışmanın büyümesi üzerine Abdullah Ç., yanındaki bıçağı çıkarıp Leyla S.’nin karın bölgesinden 3 kez bıçakladı. Leyla S.’nin çığlıklarını duyan çevredeki vatandaşlar, o sıra kaçmaya çalışan Abdullah Ç.’yi yakalayarak darp etti, ardından 112 Acil Çağrı Merkezine durumu bildirdi.

KADIN POLİS MEMURUNUN DURUMU AĞIR

İhbarın ardından olay yerine sağlık ekipleri ve çok sayıda polis sevk edildi. Ağır yaralanan Leyla S., sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Atatürk Devlet Hastanesine kaldırıldı. Vatandaşlar tarafından yakalanan şüpheli Abdullah Ç. ise polis ekiplerine teslim edildi. Olay yeri inceleme ekipleri, kaldırım üzerinde bulunan bıçak ile Leyla S.'ye ait tabancayı inceleyerek muhafaza altına aldı.

Gözaltına alınan şüpheli, sağlık kontrolünün ardından polis merkezine götürüldü.

Avcılar'da dehşet anları: Maskeli hırsızlar markete girip rehin aldıkları kasiyeri bıçakladı Avcılar'da dehşet anları: Maskeli hırsızlar markete girip rehin aldıkları kasiyeri bıçakladı Avcılar'da bir markete soygun için giren maskeli hırsızlar, kasiyeri rehin alıp kasaya yöneldi. O süreçte çıkan arbede de hırsızlara karşı koyan kasiyer, zanlılar tarafından bıçaklandı.

Jandarmanın önünde karısını bıçakladı Jandarmanın önünde karısını bıçakladı Sivas Şarkışla'da bir kadın, jandarmanın gözü önünde kocası tarafından bıçaklandı. Kadını ölümden güvenlik güçleri kurtardı.

Alanya'da bir kadın kendisine küfür eden şahsı bıçakladı Alanya'da bir kadın kendisine küfür eden şahsı bıçakladı Antalya'nın Alanya ilçesinde yaşanan olayda kendisine küfür eden şahsı bıçakla yaralayan kadın tutuklandı.