Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri 25 bin TL değerinde ev eşyası çalan 23 yaşındaki İ.T. ve 26 yaşındaki H.C.’yi yakalamak için çalışma başlattı. 4 farklı bağ evinden hırsızlık yapan 2 kişi yakalanarak gözaltına alındı. Emniyet ekipleri tarafından düzenlenen operasyonda çalınan malzemelerin bir kısmı da bulunarak sahiplerine teslim edildi.

“NERDE YEDİN PARALAR SÖYLE”

Gözaltına alınan 2 şahıs, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Şahıslardan biri ekip otosuna götürülürken, “Nerde yedin paraları söyle” diye şarkı söyleyerek oynadı. Hırsızın rahat tavırları dikkat çekti.

Batsman attı, Kartal uçtu | Beşiktaş, Kayserispor'u 4 golle geçti Batsman attı, Kartal uçtu | Beşiktaş, Kayserispor'u 4 golle geçti Beşiktaş âdeta küllerinden doğdu. Kayseri Thiam'la öne geçti, Larin karşılık verdi. Thiam 71'de bir daha vurdu. 'Yine yıkım geliyor' denirken Batshuayi sahneye çıktı. Batsman iki golle takımını öne taşıdı, bir de Güven'e asist yaptı, Kartal'ı hayata bağladı