Trabzonspor taraftarı 38 yıl sonra gelen şampiyonluğun heyecanını yaşamaya devam ediyor. Dün Zonguldak'ta yapılan kutlamaların ardından bugün de İstanbul'da yaşayan taraftarlar bir araya gelecek. İstanbul Valiliği, Trabzonspor'un şampiyonluk kutlamaları nedeniyle kapatılacak yolları ve alternatif güzergahları açıkladı.

İŞTE KAPATILACAK YOLLAR

Valilikten yapılan açıklamaya göre, Yenikapı Miting Alanı'nda bugün gerçekleştirilecek Trabzonspor'un şampiyonluk kutlamaları kapsamında saat 11.00 itibarıyla program bitimine kadar Namık Kemal Caddesi ve bu caddeye çıkan cadde ve sokaklar, Namık Kemal Caddesi'ne bağlantıya uygun noktalardan geçici olarak trafiğe kapatılacak.

Bu yollara alternatif güzergah olarak Vatan Caddesi, Millet Caddesi, Balat Sahil ve Atatürk Bulvarı kullanılabilecek.

Son dakika: Trabzonspor'dan TFF'ye başvuru Son dakika: Trabzonspor'dan TFF'ye başvuru Son dakika haberine göre; Trabzonspor, Altay maçını Şanlıurfa'da oynamak için Türkiye Futbol Federasyonu'na başvurdu.

Umursamaz şampiyon... Trabzonspor, Hatay'a takıldı Umursamaz şampiyon... Trabzonspor, Hatay'a takıldı Geçen hafta mutlu sona ulaşan bordo mavililer önce Bakasetas ile penaltıyı değerlendiremedi, ardından Djaniny ile 1-0'ı buldu ancak uzatmada da bu skoru tutamadı ve bir puana razı oldu