Yenişehir ilçesi Ofis Semti alt üst geçidinde meydana gelen olayda, köprüye çıkan genç bir kız çevredekilerin ikna çabalarına rağmen aşağı inmedi.

Boşluk anını yakalamak isteyen bir kişi tutmak isterken ellerinden kaçırınca genç kız 5 metre yükseklikten aşağı atladı.

Ağır yaralanan genç kız, çevredekilerin haber vermesi üzerine olay yerine çağrılan 112 Acil Sağlık ekipleri tarafından yapılan ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırıldı.

 

İki çocuğunun gözü önünde dehşet saçtı! Önce karısını öldürdü sonra intihar etti İki çocuğunun gözü önünde dehşet saçtı! Önce karısını öldürdü sonra intihar etti Ankara'da bir kişi, gece vakti iki çocuğunun önünde eşini sırtından bıçaklayarak öldürdükten sonra evin balkonundan atlayarak intihar etti. Anne ve babası ölen küçük yaştaki çocuklar aile büyüklerine teslim edildi.

Cinnet getiren polis eşini ve çocuğunu öldürüp, intihar etti Cinnet getiren polis eşini ve çocuğunu öldürüp, intihar etti Batman'da polis memuru olduğu öğrenilen bir şahıs, cinnet getirmesi üzerine eşini ve çocuğunu öldürdükten sonra intihar etti.