Buna kalp dayanmaz! İnceleme bahanesiyle anahtarını aldığı Togg ile kaza yaptı

Eskişehir’de, misafirliğe gittiği yakınına ait Togg marka aracı izinsiz şekilde alan 17 yaşındaki genç kaza yaptı. Acemi sürücü yaralanıp hastaneye kaldırılırken arabasını o halde gören ev sahibi sinir krizi geçirdi.

- Güncelleme Tarihi:
Yaşam|Editör: Sevda Altunbaş

Eskişehir'de oturan 17 yaşındaki E.H.İ. ailesiyle birlikte bir yakınına misafirliğe gitti. Genç, ev sahibinin Togg aracı olduğunu öğrenince incelemek için anahtarı istedi. Ardından da olanlar oldu...

DURAN ARABALARA ÇARPTI

Sokağa inen E.H.İ, dayanamayıp aracı çalıştırdı. Turlarken direksiyon hakimiyetini kaybedip park halindeki 2 otomobile çarptı. Ağır hasar meydana gelen Togg, hava yastıklarını açtı. Yapılan ihbar sonrası bölgeye polis ve sağlık ekipleri geldi. Yaralanan ehliyetsiz sürücü, ambulansla Yunus Emre Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

ARAÇ SAHİBİ KENDİNDEN GEÇTİ

Kazayı duyan araç sahibi ise koşarak olay yerine geldi; arabasını o halde görünce sinir krizi geçirdi. Sağlık ekipleri, fenalık geçiren şahsa da müdahale etti. Araç, çekici yardımıyla yoldan kaldırıldı.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...