Nehir kenarında pusetteki bebeği ile yürüyüş yapan bir anne, kontrolünü kaybedip bebeği ile birlikte nehre düştü. Talihsiz kadın, çevredeki gençlerin yardımıyla kurtarıldı. Anne ve bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

GENÇLER ANNE VE BEBEĞİ KURTARDI

Kuzey Makedonya'nın başkenti Üsküp'te pusetteki bebeğiyle nehre düşen kadın, gençler tarafından kurtarıldı. Başkentin ortasından geçen Vardar Nehri kenarında bebeğiyle yürüyüşe çıkan bir kadın, şehir meydanı yakınındaki bir mevkide pusetle nehre düştü.

AA muhabirinin elde ettiği görüntülerde, nehir kenarında bulunan birkaç gencin, önce kadın ve çocuğunu ardından da puseti nehirden çıkardığı görüldü.

Görgü tanıkları, ayağı kayıp Vardar Nehri'ne düşen kadın ve çocuğunun kazadan yara almadan kurtulduğunu ifade etti.

Spil Dağı'nda yürüyüş yapan iki çocuk 30 metreden dereye düştü Spil Dağı'nda yürüyüş yapan iki çocuk 30 metreden dereye düştü Manisa Yunusemre'de ikamet eden Pars Sormen ve Abdullah Yiğit, Spil Dağı eteklerinde yürüyüş yaparken dehşeti yaşadı. Çocukların yardım çığlıkları 2 saat sonra duyuldu.

Kadıköy’de can pazarı! 2 genç kız denize düştü Kadıköy’de can pazarı! 2 genç kız denize düştü Kadıköy'de can pazarı yaşandı, sahilde oturan iki yabancı uyruklu genç kız dengesini kaybederek denize düştü. Olayı gören bir vatandaş ise canını hiç sayıp kızları kurtarmak için denize atladı, o anlar kameralara da yansıdı.

Çatıdaki buzlar anne ve bebeğin üzerine düştü Çatıdaki buzlar anne ve bebeğin üzerine düştü Rusya’da bir anne ve bebek arasındaki bebeğinin üzerine binanın çatısından buz parçası düştü.