BAŞA DÖN

Türkiye Gazetesi

Hazırlayan: Murad Tamer murad.tamer@tg.com.tr
Euro 2016
 

Hatası kupayı getirdi

Futbol yazarı Uğur Meleke, Ronaldo'nun Avusturya maçında kaçırdığı penaltı için ''Eğer Avusturya maçında o penaltıyı atsaydı sırasıyla İngiltere, Fransa ve Almanya'yla oynayacaklardı. Sanırım takımına en büyük katkıyı o penaltıyı atamayarak yaptı Ronaldo" yorumunda bulundu.

11.07.2016 - 13:54
Hatası kupayı getirdi

EURO 2016 finalinde Portekiz, Fransa'yı uzatmada Eder'in attığı golle 1-0 mağlup ederek kupayı kazandı. Günün en dikkat çeken yazılarından biri ise Hürriyet spor yazarı Uğur Meleke'den geldi. Meleke, Cristiano Ronaldo'nun Avusturya maçında kaçırdığı penaltıyla takımına en büyük katkıyı yaptığını ileri sürdü. Ünlü gazetecinin yazısının bir kısmı şu şekilde:

"RONALDO'YU ES GEÇMEYELİM"

"Grup maçlarını dahi uzatmaya götürmeye çalışan Portekiz Milli Takımı, finali de 110'a kadar karartıp, kupayı eve götürecek şansı üretmeyi başardı. Turnuvanın kaderini belirleyen Ronaldo'yu da es geçmeyelim: Eğer Avusturya maçında o penaltıyı atsaydı sırasıyla İngiltere, Fransa ve Almanya'yla oynayacaklardı. Sanırım takımına en büyük katkıyı o penaltıyı atamayarak yaptı Ronaldo!

  • Facebook'ta paylaş
  • Twitter'da paylaş
  • Twitter'da paylaş
PUAN DURUMU
Kapat
KAPAT