İçişleri Bakanlığı acı haberi duyurdu.

Bakanlıktan yapılan açıklamada, Doğubayazıt kırsalında gerçekleştirilen Eren-15 Operasyonu'nda çıkan çatışmada bir jandarma personelinin ağır yaralandığı, helikopter ile Doğubayazıt Devlet Hastanesine kaldırıldığı, burada yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamayarak şehit olduğu belirtildi.

Açıklamada, "Şehidimize Allah'tan rahmet, aziz milletimize, kederli ailesine ve jandarmamıza başsağlığı diliyoruz." ifadeleri kullanıldı.

İçişleri Bakanlığı: 2 terörist etkisiz hale getirildi İçişleri Bakanlığı: 2 terörist etkisiz hale getirildi Son dakika! İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada; Eren-13 operasyonlarında, 2 teröristin etkisiz hale getirildiğini bildirdi.

İçişleri Bakanlığı: Gri Listeye bir çizik daha! İçişleri Bakanlığı: Gri Listeye bir çizik daha! Mardin İl Jandama Komutanlığınca; 08 Mayıs 2021 tarihinde Mardin Nusaybin kırsalında J-SİHA ve Hava Kuvvetleri destekli, JÖH ve komando birlikleri tarafından yapılan operasyon sonucunda silahları ile birlikte etkisiz hale getirilen 7 BTÖ mensubundan birinin sözde Mardin Eyaleti Bogok alanında sorumlu seviyede faaliyet yürüten ve terörden arananlar listesinde 500.000TL’ye kadar ödülle “Gri” kategoride aranan Rızgar Koçer kod adlı Serhat Ericek isimli terörist olduğu tespit edilmiştir.