Teröristlere saklandıkları inler dar ediliyor. Bu kapsamda Eren-7 Mercan Munzur Operasyonu ile tespit edilen terör yuvaları imha edildi. Yapılan açıklamada, sığınakların imha edilmesinin yanı sıra Tunceli’nin Nazımiye ilçesinde düzenlenen operasyonda, teröristlere ait mühimmat ve yaşam malzemesi ele geçirildiği bildirildi.

ÇOK SAYIDA MÜHİMMAT VE YAŞAM MALZEMESİ ELE GEÇİRİLDİ
Valilikten yapılan açıklamaya göre, İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Eren-7 Mercan Munzur Operasyonu kapsamında Nazımiye kırsalında teröristlere yönelik operasyon düzenledi. Arazide arama tarama faaliyeti yürüten güvenlik güçleri, teröristlerce kullanıldığı belirlenen iki sığınak tespit etti.

İmha edilen sığınaklarda yapılan aramada, kalaşnikof piyade tüfeği, 7 kalaşnikof şarjörü, iki el bombası, 210 kalaşnikof mühimmatı, pil bloğu, 6 pil, saç levha, büyük tüp, akü, kürek, petrol varili, 9 çift ayakkabı, uyku tulumu, battaniye ve çok miktarda yaşam malzemesi ele geçirildi.

Sivas’ta PKK'ya bir vurgun daha! 4 adet sığınak imha edildi Sivas’ta PKK'ya bir vurgun daha! 4 adet sığınak imha edildi Sivas'ta PKK'ya yönelik yapılan operasyon kapsamında 4 sığınak bulundu. Sığınaklarda çok sayıda delil niteliğinde belge ele geçirildi.

Teröre bir darbe daha! 4 sığınak imha edildi Teröre bir darbe daha! 4 sığınak imha edildi Tunceli’de terör örgütü PKK'ya yönelik düzenlenen operasyonda, teröristlerce kullanıldığı belirlenen 4 sığınak imha edildi.

Erzincan’da terör operasyonu: Çok sayıda mühimmat imha edildi Erzincan’da terör operasyonu: Çok sayıda mühimmat imha edildi Erzincan’ın Kemah ilçesi kırsalında jandarma ekiplerince sürdürülen terör operasyonunda toplamda 12 mağara, sığınak, depo ve içerisindeki yaşam malzemeleri imha edildi.

Tunceli’de düzenlenen operasyonda 5 odadan oluşan sığınak imha edildi Tunceli’de düzenlenen operasyonda 5 odadan oluşan sığınak imha edildi Tunceli İl Jandarma Komutanlığı tarafından Pülümür ilçesinde operasyon gerçekleştirildi. Düzenlenen operasyonda, 5 odadan oluşan bir sığınak imha edilirken, teröristlere ait çok sayıda mühimmat ve yaşam malzemesi imha edildi.