2020 yılında nişanlanan İdo Tatlıses’ten nostaljik bir paylaşım geldi. Yeni yılda babasının doğum gününü kutlayan Tatlıses, elinde biberonu ile babasının kucağında oturduğu bir küçüklük fotoğrafını paylaştı. Paylaşımı kısa sürede trend oldu.

İDO’DAN NOSTALJİK PAYLAŞIM 

İdo, sosyal medya hesabından elinde biberonu babasının kucağında oturduğu bir kareyi paylaşarak İbrahim Tatlıses’in doğum gününü kutladı. 

“İYİ Kİ DOĞDUN BABAM” 

İdo Tatlıses paylaşımında, "İyi ki doğdun babam. İyi ki varsın. İyi ki babamsın" dedi. Babası İbrahim Tatlıses'in doğum gününde yaptığı nostaljik karesi ile büyük beğeni toplayan İdo Tatlıses'in sevimliliği de sosyal medyada gündem oldu. 

İbrahim Tatlıses’ten anlamlı jest: Konserine gelen hayranının kredi borcunu üstlendi İbrahim Tatlıses’ten anlamlı jest: Konserine gelen hayranının kredi borcunu üstlendi Hastalığı nedeniyle uzun zamandır konser vermeyen İbrahim Tatlıses, Ankara’da ilk konserini gerçekleştirdi. Konserde ise duygusal anlar yaşandı. Amasya’dan kredi çekerek kendisini dinlemeye gelen Urfalı hayranıyla şarkı söyleyen İbrahim Tatlıses, genç adamın tüm kredi borcunun üstlendi. Tatlıses’in güzel jesti ise dakikalarca alkışlandı.

İbrahim Tatlıses'in verdiği iş ilanı şoke etti İbrahim Tatlıses'in verdiği iş ilanı şoke etti İmparator lakaplı türkücü İbrahim Tatlıses, yoğunlaşan iş temposuna yetişemeyen müdürüne asistan arayışına girdi. Asistan için belirlediği kriterleri vatandaşları şaşırtan Tatlıses, başvuruları beğenmeyinc eilanı geri çekti.

İbrahim Tatlıses'in mutlu günü: İdo dünyaevine girdi İbrahim Tatlıses'in mutlu günü: İdo dünyaevine girdi İbrahim Tatlıses'in Derya Tuna ile birlikteliğinden dünyaya gelen oğlu İdo, sevgilisi Yasemin Şefkatli ile dünyaevine girdi.