Darülaceze'de yatan Zerrin Özer'in eski kocası itiraf etti: Ona evimde bakacaktım, son anda vazgeçti

Düzenleyen: / Kaynak: İhlas Haber Ajansı
- Güncelleme:
Darülaceze'de yatan Zerrin Özer'in eski kocası itiraf etti: Ona evimde bakacaktım, son anda vazgeçti

Magazin Haberleri  / İhlas Haber Ajansı

Zerrin Özer’in eski eşi Alper Önal, usta sanatçı Zerrin Özer'in tedavi görmesinin ardından dikkat çeken açılamalarda bulundu. Önal, “Darülacezeyi tercih etmeden bir süre önce ben onu Mersin'e yanıma getirtiyordum. Hastanesini doktorlarını her şeyini ayarlamıştım. Ve hastane sürecinden sonrada ona evimde bakacaktım. Fakat son dakika gelmekten vazgeçerek Darülaceze'ye gitmeye karar verdi. Zerrin benim her zaman başımın tacıdır" diye konuştu.

Geçirdiği omurilik ameliyatından sonra sağlık sorunları yaşayan Zerrin Özer, Darülaceze’deki fiziksel tedavi ve rehabilitasyon merkezine yatmıştı.
Tedavisinin ardından taburcu olan Özer, sağlık durumunun iyi olduğunu açıklamıştı.

"ZERRİN HER ZAMAN BAŞIMIN TACIDIR"

Usta sanatçının eski eşi oyuncu ve şarkıcı Alper Önal, boşanmış olmalarına rağmen dostluklarının hiç kesilmediğini söyleyerek, “Hiçbir zaman diyaloğumuz kesilmedi. Hastalığı boyunca her gün konuştuk. Darülacezeyi tercih etmeden bir süre önce ben onu Mersin'e yanıma getirtiyordum. Hastanesini doktorlarını her şeyini ayarlamıştım. Ve hastane sürecinden sonrada ona evimde bakacaktım. Fakat son dakika gelmekten vazgeçerek Darülaceze'ye gitmeye karar verdi. Zerrin benim her zaman başımın tacıdır" diye konuştu.

Darülaceze'de yatan Zerrin Özer'in eski kocası itiraf etti: Ona evimde bakacaktım son anda vazgeçti - 1. Resim

GÖZLERDEN UZAK YAŞAMAYI TERCİH EDİYOR

Zerrin Özer'le 1991 yılında evlenip bir sene sonra boşanan Alper Önal, Özer'le kısa süren evliliğinden sonra gözlerden uzak bir hayat yaşamayı tercih ettiğini ve 6 yıldır Mersin'de yaşadığını söyleyerek, "Sahne çalışmalarım aralıksız devam etti. Fakat yine sevenlerimle sahne dışında da bir arada olmak istedi. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan sözü ve müziği Sezen Aksu'ya ait 'Ahdım Olsun' adlı teklim ve klibim ile tüm dijital platformlarda yeniden sevenlerimle buluştum” dedi.

 

Darülaceze'de yatan Zerrin Özer'in eski kocası itiraf etti: Ona evimde bakacaktım son anda vazgeçti - 2. Resim

 

 

Düzenleyen:  - Magazin
Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...