Kamu Emekçileri Sendikası Konfederasyonu’nun (KESK) düzenleyeceği toplantı sebebiyle, 19 Aralık Pazar günü saat 3.30-15.00 saatleri arasında bazı yollar araç trafiğine kapatılacak. Bu kapsamda açıklama yapan Ankara Emniyet Müdürlüğü bahsi geçen yollara dair ayrıntı verdi.

TRAFİĞE KAPATILACAK YOLLAR
Ankara Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Kamu Emekçileri Sendikası Konfederasyonu (KESK) tarafından 19 Aralık 2021 Pazar günü 13.30-15.00 saatleri arasında Anadolu Meydanı’nda düzenlenecek açık hava toplantısı kapsamında alınacak emniyet tedbirlerine değinildi.

Açıklamada “18 Aralık 2021 Cumartesi günü saat 23.00’den itibaren etkinlik sona erene kadar; Anıt Caddesi’nin ve buraya açılan cadde/sokakların tamamı çift yönlü, Gençlik Caddesi’nin Akdeniz Caddesi kesişimi ile Anıt Caddesi kesişimi arasında kalan bölümü ve buraya açılan cadde/sokakların tamamı çift yönlü, ihtiyaç olması halinde; Kazım Karabekir Caddesi’nin Celal Bayar Bulvarı ile Anadolu Meydanı arasında kalan bölümü çift yönlü ve buraya Celal Bayar Bulvarından bağlantıyı sağlayan yan varyantlar ile Anadolu Meydanı’ndan Celal Bayar Bulvarına bağlantıyı sağlayan yan varyantlar tek yönlü, ihtiyaç olması halinde; GMK Bulvarı’nın Strazburg Caddesi kesişimi ile Anadolu Meydanı arasında kalan bölümü ve buraya açılan tüm cadde/sokakların tamamı çift yönlü, ihtiyaç olması halinde; Dögol Caddesi’nin Beşevler Kavşağı ile Anadolu Meydanı arasında kalan bölümü ve buraya açılan cadde/sokakların tamamı çift yönlü araç trafiğine kapanacaktır. Yollar ile ilgili olarak, vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamaması için Metro ve Ankaray gibi toplu taşıma araçlarını kullanmaları konusunda özen göstermeleri rica olunur” denildi.

İstanbul'da bugün bazı yollar trafiğe kapatılacak İstanbul'da bugün bazı yollar trafiğe kapatılacak Türk Konseyi Sekretaryası Merkez Binası açılışı nedeniyle bugün bazı yollar trafiğe kapatılacak.

Ankaralılar dikkat, hafta sonu bu yollar trafiğe kapalı Ankaralılar dikkat, hafta sonu bu yollar trafiğe kapalı Ankara'da yaşayanlar bu haber sizi ilgilendiriyor. Ankara Spor Salonu ve Tren Garı Kavşağı'nda gerçekleştirilecek etkinlikler nedeniyle bazı yollar hasta sonu trafiğe kapalı olacak, işte detaylar...

İstanbullular dikkat! Bu yollar hafta sonu trafiğe kapatılacak İstanbullular dikkat! Bu yollar hafta sonu trafiğe kapatılacak Hafta sonu İstanbul'da düzenlenecek program ve etkinlikler sebebiyle bazı yollar trafiğe kapatılacak.