Genç Parti seçim kararını açıkladı

Düzenleyen: / Kaynak: Türkiye Gazetesi
- Güncelleme:
Genç Parti seçim kararını açıkladı

Politika Haberleri  / Türkiye Gazetesi

Genç Parti, CHP’nin ‘Türkiye İttfakı’ çağrısına kulak verdiklerini ve CHP adaylarını destekleyeceklerini duyurdu. CHP’den yapılan açıklamada ise Genç Parti’ye teşekkür edildi.

Genç Parti, yerel seçimlerde CHP’yi destekleyeceklerini açıkladı. Partinin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “Genç Parti olarak, Sayın Özel’in ayrım gözetmeksiniz tüm demokratları davet ettiği Türkiye İttifakı çağrısını olumlu karşıladığımızı ve 31 Mart yerel seçimlerinde tüm seçim çevrelerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nin adaylarını destekleyeceğimizi kamuoyunun bilgisine sunarız” denildi.

Genç Parti seçim kararını açıkladı - 1. Resim

CHP de bu tweeti alıntılayarak şu açıklamayı yaptı: “Genç Parti Genel Başkan Vekili Sayın Burçin Şahindur’a, yönetimine ve Genç Partililere Türkiye İttifakı’na verdiği destek için teşekkür ediyoruz. 31 Mart’ta Türkiye İttifakı kazanacak!”

Düzenleyen:  - Politika
Kaynak: Türkiye Gazetesi
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...