Sağlık Uygulamaları Tebliği (SUT) güncellendi. Yayınlanan yeni tebliğ ile ilgili konuşan Bakan Koca, tanı ve tedavi ile ilgili ücretler yeniden belirlendiğini duyurdu.

Bakan Koca'nın Twitter'dan yaptığı paylaşım şöyle;

SUT (Sağlık Uygulamaları Tebliği) güncellenip yayımlandı. Böylece tanı ve tedavi ile ilgili ücretler yeniden belirlenmiş oldu. Sağlık sektörünü rahatlatacak bu önemli tebliğe verdikleri destek için Bakanlarımız Dr. Nurettin Nebati ve Prof. Dr. Vedat Bilgin’e teşekkür ederim.

Sağlık Bakanı Koca: TURKOVAC 81 ilde uygulanmaya başlandı Sağlık Bakanı Koca: TURKOVAC 81 ilde uygulanmaya başlandı Yerli aşı TURKOVAC dün itibariyle tüm Türkiye'de uygulanmaya başlandı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, "TURKOVAC'ın gitmediği il kalmadı. Aşı olmayan kalmasın. Şehir hastaneleri, eğitim ve araştırma hastaneleri başta olmak üzere 81 ilimizdeyiz" dedi.

Bakan Fahrettin Koca'dan futbol kulüplerine TURKOVAC teşekkürü Bakan Fahrettin Koca'dan futbol kulüplerine TURKOVAC teşekkürü Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, bugün oynadıkları maçlara yerli Covid-19 aşısı TURKOVAC yazılı formalarla çıkan futbol kulüplerine teşekkürlerini iletti.

Bakan Koca: Erdoğan ve eşinin sağlık durumu çalışmalarını aksatmayacak kadar iyi Bakan Koca: Erdoğan ve eşinin sağlık durumu çalışmalarını aksatmayacak kadar iyi Sağlık Bakanı Koca, koronavirüse yakalanan Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan2ın sağlık durumlarının iyi olduğunu açıkladı.