Transfer sezonunu en hareketli geçiren takımlardan biri olan Fenerbahçe son olarak yeni forvet Mergim Berisha'yı duyurdu. Avusturya’nın Red Bull Salzburg takımından transfer edilen Alman golcü ile 4 yıllığına anlaşma sağlandığı öğrenildi.

BONSERVİSİYLE BİRLİKTE 4 YILLIĞINA FENERBAHÇE'DE OLACAK
Sarı-lacivertlilerin resmi internet sitesinden konuyla ilgili yapılan açıklamada, "Kulübümüz, Avusturya’nın Red Bull Salzburg takımından Alman forvet Mergim Berisha’yı bonservisiyle 4 yıllığına renklerine bağladı. Berisha’ya sarı-lacivert çubuklumuzla başarılar ve şampiyonluklar diliyoruz. Fenerbahçe’ye hoş geldin Mergim Berisha" denildi.

Fenerbahçe'de derin temizlik Fenerbahçe'de derin temizlik Sarı lacivertliler; Zanka, Samatta, Lemos ve Perotti’yi aynı anda elden çıkardı. Sırada Dirar, Caner, Caulker ve Sinan var...

Fenerbahçe Diego Rossi ile anlaştı Fenerbahçe Diego Rossi ile anlaştı Fenerbahçe'nin, Uruguaylı futbolcu Diego Rossi'yi 1 yıllığına kiraladığı öğrenilirdi.

Fenerbahçe, Perotti ile sözleşmesini sonlandırdı Fenerbahçe, Perotti ile sözleşmesini sonlandırdı Arjantinli futbolcu Diego Perotti'nin Fenerbahçe ile sözleşmesi karşılıklı olarak feshedildi.