Fenerbahçe’nin dünya yıldızı Mesut Özil’e Katar ekiplerinden yine teklif geldi. İlk başta tekliflere sıcak bakmayan Özil, Vitor Pereira ile arasındaki soğukluk devam ederse gitme ihtimalinin olduğu belirtildi.

DURUMA GÖRE CEVAP VERECEK

Sabah'ın aktardığı bilgiye göre; Real Madrid ve Arsenal döneminde de isteyen Al Sadd, bir kez daha nabız yoklamaya başladı. İlk etapta net cevap vermeyen deneyimli on numara, kapıyı hemen kapatmadı. Bir süre daha Fenerbahçe'deki durumuna bakacak.

SORUN DEVAM EDERSE KABUL EDECEK

Vitor Pereira ile aradaki soğukluğun devam etmesi halinde ise Mesut Özil'in, yönetime başvurarak Katar'a gitmek için izin isteyeceği öğrenildi.

Fenerbahçe'yi Pereira'nın konuşması kendine getirdi Fenerbahçe'yi Pereira'nın konuşması kendine getirdi Yoğun eleştiriler üst üste gelen kayıplar ve öz güven bunalımı sonrası Belçika’da 3-0 kazanan Fenerbahçelilerin diriliş öyküsünde Pereira’nın motivasyon konuşması, kaptanların etkisi var

Fenerbahçe, Avrupa Ligi'nde Antwerp'e patladı Fenerbahçe, Avrupa Ligi'nde Antwerp'e patladı Gol perdesini Mert Hakan açtı, Meyer farkı ikiye çıkardı. Berisha jeneriklik volesiyle fişi çekti. Puan kaybetmesi hâlinde Avrupa'ya mendil sallayacak olan Sarı Kanarya tur şansını sürdürdü.

Fenerbahçe, Belçika'da rahat kazandı Fenerbahçe, Belçika'da rahat kazandı UEFA Avrupa Ligi D Grubu 4. haftasında Fenerbahçe, deplasmanda Belçika ekibi Royal Antwerp ile karşılaştı. Mücadeleden 3-0 galip ayrılan sarı-lacivertli ekip 3 puanın sahibi oldu.