Gaziantep'te, aracında intihar etmeye teşebbüs eden adamı gören duyarlı vatandaşın şahsa müdahale ederek vazgeçirme isteği, sonunu getirdi. İntihardan vazgeçirmeye çalıştığı şahıs talihsiz adamın canına kıydı.

ELİNDEKİ SİLAHLA VURDU

Olay, akşam saatlerine doğru Şahinbey ilçesi Akkent Mahallesi'ndeki bir sitenin önünde yaşandı. İddiaya göre, bir süredir psikolojik sorunları olan ve madde bağımlısı olduğu öğrenilen M.Y. isimli şahıs, otomobilinin içinde intihar etmek istedi. Bu esnada yolun karşısında bulunan market işletmecisi Oktay D., durumu fark ederek olaya müdahale etti. Araç içerisinde bulunan M.Y.'yi intihardan vazgeçirmeye çalışan Oktay D., uzun süre dil döktü. Daha sonra öfkelenmeye başlayan M.Y., elindeki silahla Oktay D.'ye ateş etti.
Talihsiz adam, intihardan vazgeçirmeye çalıştığı şahsın silahından çıkan kurşunlar sonucu ağır yaralandı. Yaşanan olayın ardından polis ve sağlık ekiplerine haber verildi. Oktay D., olay yerine gelen sağlık ekiplerinin tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

ÇEVREDEKİLER LİNÇ GİRİŞİMİNDE BULUNDU

Yaşananlara öfkelenen çevredeki vatandaşlar ise M.Y. isimli şahsı linç etmeye çalıştı. Olay yerine gelen polis ekipleri katil zanlısını gözaltına alırken, çevrede geniş güvenlik önlemi alındı.
Olayla ilgili geniş çaplı inceleme başlatıldı.

Markette korkunç cinayet! Markette korkunç cinayet! Konya'da bir markete silahlı bir şahıs tarafından yapılan saldırıda, market sahibi hayatını kaybederken 4 kişi yaralandı.

Karavan cinayetlerinde gerçekler gün yüzüne çıktı Karavan cinayetlerinde gerçekler gün yüzüne çıktı Samsun'da 2'si arkadaşı olmak üzere 3 kişiyi katleden zanlı tutuklanarak cezaevine gönderildi.