İlk kavga Muratpaşa ilçesi Yeşildere Mahallesi’nde meydana geldi. İki grup arasında çıkan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Taraflardan birisi elinde kürek ile karşısındakine vururken, bir kişinin ise ayağı bandajlı sekerek kavga ettiği görüldü. Kavganın devamında ise elinde tüfekle bölgeye gelen ama ateş etmeyen bir kişi, ‘Ve kız silahı ver kız silahı’ diye bağırdı. Silahla gelen kişiyi ise bir vatandaş, ”Birader ayıptır yapma, birader yapma" diyerek ikna etmeye çalıştı. Arabanın etrafında bir süre devam eden kavga anı vatandaşların cep telefonu kamerasına an be an yansıdı.

VATANDAŞLAR BÜYÜK KORKU YAŞADI
Diğer kavga ise Muratpaşa ilçesi Lara bölgesinde trafikte meydana geldi. Araçlarından inen iki grup yumruk ve tekmeli kavgaya tutuştu. Kaşı taraftan bir kişi, eline aldığı bijon anahtarı ile lüks araca vurdu. Şahsın bijon anahtarını karşısındaki kişilere de savurduğu kavga tekme tokatlı bir süre devam etti. Kavgayı gören vatandaşlar büyük korku yaşarken, "Polisi çağırın, yapmayın, yapmayın” diyerek tedirginliklerini dile getirdi.
Kuyumcuların sahte altın kavgası kamerada Kuyumcuların sahte altın kavgası kamerada Kocaeli'nde bir kuyumcu, sattığı Reşat altının gerçek olmadığını iddia ettiği kuyumcu ile kavga etti. İkilinin yakınları da olaya dâhil olunca ortalık karıştı.
Tuvalet kavgası kanlı bitti, 1'i ağır 3 yaralı var Tuvalet kavgası kanlı bitti, 1'i ağır 3 yaralı var Kocaeli'de meydana gelen olay duyanları şaşkına çevirdi! Tuvalet yapma kavgasında silah ve bıçak çekildi yetmedi darp da işin içine girdi, olayda 3 kişi yaralanırken 1'nin durumunun ağır olduğu öğrenildi.
Arazi sulama kavgası kanlı bitti: 2 ölü, 8 yaralı Arazi sulama kavgası kanlı bitti: 2 ölü, 8 yaralı Şanlıurfa'da akrabalar arasında 'arazi sulama' nedeniyle çıkan kavgada 2 kişi hayatını kaybetti, 8 kişi yaralandı.