Kars merkez Paşacayır Mahallesi Sanayi Bölgesi'nde özel bir mandırada çalışan Rojhat Buldu (15), saat 05:00 sularında iş yerindeyken kimseye haber vermeden çıktı. Patronu bir süre bekledikten sonra çocuğun geri dönmediğini amca Zeki Buldu’ya haber verdi. Amca Buldu, İstanbul’da ikamet eden baba Erdoğan ve anne Ayser Buldu’ya durumu bildirdikten sonra Kars Cumhuriyet Başsavcılığı ve Kars İl Emniyet Müdürlüğüne kayıp başvurusunda bulundu.

Amcası ile birlikte yaşıyordu
4 çocuğunun en büyüğü olan Rojhat için Kars İl Emniyet Müdürlüğü geniş çaplı arama başlattı, ancak henüz bir haber yok. Kayıp çocuğun ailesinin İstanbul’da olduğu ve kendisinin burada amcası ile birlikte yaşadığı öğrenildi. 

Ailenin avukatı Necat Yağcı, “Konunun bize bildirilmesi ile biz de konuyu ivedilikle yetkililere bildirdik ve yetkililerce arama başlatıldı. Ancak şuana kadar henüz bir haber almış değiliz. Rojhat Buldu’dan haber alan vatandaşla olursa gerek kolluk birimlerine gerekse 0532 065 18 39 nolu telefondan bizlere ulaşmalarını rica ediyoruz” dedi.

5 gündür kayıptı... Gerçek şoke etti! 5 gündür kayıptı... Gerçek şoke etti! Antalya’da 5 gündür kayıp olan 19 yaşındaki genç kız, odasının duvarına “Evden ayrılmadan nasıl ölmek istersin” gibi çeşitli notlar bırakıp ortadan kayboldu. Genç kızın ailesi, kızlarının tehdit edildiğini düşünerek her yerde onu ararken bu sabah saatlerinde Melisa'nın çekip gönderdiği video ile şok oldular.

Son mesajı 'Zirvedeyim anne' oldu! 20 gündür kayıp Son mesajı 'Zirvedeyim anne' oldu! 20 gündür kayıp Dağ tırmanışı için Antalya'ya gelen Ukraynalı turist Yana Kryvosheıa’dan 20 gündür haber alınamıyor. 42 yaşındaki Ukraynalı turist, annesine 'zirvedeyim' mesajı attıktan sonra sırra kadem bastı. Kayıp turisti bulma çalışmaları sürüyor.

2 buçuk yıldır kayıp kadının kızı da doğum gününde öldü 2 buçuk yıldır kayıp kadının kızı da doğum gününde öldü Adana’dan İzmir’e erkek arkadaşının yanına evlilik hazırlığı için giden Meral Polat’tan 2 buçuk yıldır haber alınamıyor.